Samsung’un lansmanından bu yana haftalar geçti. kara cuma ve Siber Pazartesi satışları. Her güzel şey gibi bunun da bir sonu olmalı. Eski cihazlarla ilgili bazı fırsatlar gelip geçmiş olsa da, şirketin en çok satan ürünleri hâlâ cömert indirimlerle sunuluyor. Ancak, tüm Samsung Siber Hafta fırsatları Aralık ayının ilk günlerinde sona ereceği için acele etmeniz gerekiyor. Örneğin, Samsung’un teklifleri Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra, yarından, yani 1 Aralık’tan sonra gitmiş olacak. Zaman daralıyor! Şu anda, bu cihazları 225$’a varan güzel indirimler ve inanılmaz gelişmiş takas kredileri ile alabilirsiniz. Tüm Galaxy S22 telefonlar, güçlü Snapdragon 8 Gen 1 yongası tarafından desteklenmektedir ve inanılmaz 120Hz AMOLED ekranlara sahiptir. Daha bütçe dostu Galaxy S21 FE, 100 $ indirimle şimdi daha da uygun fiyatlı. Bu telefon bir Snapdragon 888 yongasına ve mükemmel bir yüksek yenileme hızına sahip ekrana sahiptir.

Koreli markanın katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4’e gelince, bunlar normal fiyatlarından 450 $’a varan fiyatlarında daha da iyi indirimler görüyor. En iyi anlaşma kesinlikle 512 GB depolama alanı için olandır. Galaxy Z Fold 4. Ayrıca Z Fold 4 için 1.000$’a kadar ve Z Flip 4 için 600$’a kadar takas kredisi alabilirsiniz. Bu fırsatlar ayrıca 2 Aralık’a kadar geçerlidir. Bu katlanabilir cihazların her ikisinde de en yeni ve Qualcomm’dan en büyük, Snapdragon 8 + Gen 1 işlemci ve öncekilere kıyasla çok daha gelişmiş kamera sistemlerine sahip.

Ancak Samsung’un çevrimiçi mağazasında fiyatlarında büyük düşüşler görenler yalnızca telefonlar değil. Galaxy Tab S8 serisi de büyük oranlarda indirim görüyor. Galaxy Tab S8 Ultra ve Tab S8+’ı takas gerektirmeden 300$’a varan indirimle alabilirsiniz. Elbette eski cihazınızı takas edebilir ve bu güzelliklerin fiyatlarını daha da düşürebilirsiniz. Anlaşmalar 4 Aralık’tan sonra sona erecek. Galaxy Tab S8 serisi, S-Pen’i destekler ve hızlı Snapdragon 8 Gen 1 yongasına sahiptir.

Son olarak, Samsung’un etkileyici akıllı saat serisi için fırsatlar. En iyi fırsat, Galaxy Watch 5’in özel Golf Sürümleri ve Galaksi İzle 5 Pro. Bunları takas olmadan normal fiyatından 100$, biriyle 340$’a varan indirimle alın. Golf Edition akıllı saatlerdeki bu fırsatlarla, Smart Caddy golf uygulaması için hediye olarak ömür boyu üyelik alırsınız. Ne kadar serin?telefon-1