Capcom görünüşe göre Monster Hunter Rise’ı önümüzdeki yıl PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One’a getirmeyi planlıyor. İçeriden Öğrenen Oyun oyunun 20 Ocak’ta bu platformlarda yayınlanacağını ve Game Pass’te kullanıma sunulacağını bildirdi.

Ardından, ilkbaharda, ana oyunun genişlemesi olan Monster Hunter Rise: Sunbreak’in yeni platformlara genişlemeyi takip edeceği bildiriliyor. Capcom’un bu planları 8 Aralık’ta The Game Awards’da açıklayacağı söyleniyor.

Monster Hunter Rise için yeni platformlarda bildirilen iki özellik, saniyede 60 kare hızında 4K çözünürlük ve 3D ses. Yine de oyunun PC’de zaten bu görüntü kalitesine ve kare hızına ulaştığını unutmayın.

Monster Hunter Rise: Sunbreak, Başlık Güncellemesi 3’ün bir parçası olarak yeni canavar türevleri ve genişletilmiş bir takipçi sistemi aldı. Capcom, genişletmenin 4,4 milyondan fazla kopyasını ve temel oyunun 11 milyondan fazla birimini sattı. Monster Hunter Rise ilk olarak Mart 2021’de Nintendo Switch için piyasaya sürüldü ve ardından bu yılın başlarında Haziran ayında Sunbreak geliyor.

Oyun hakkında daha fazla bilgi için GameSpot’un Monster Hunter Rise incelemesine göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1