The Witcher dünyası yakında Amazon ve Smilegate RPG’nin oynaması ücretsiz MMORPG Lost Ark dünyası ile çarpışacak ve CD Projekt Red’in fantastik RPG serisinden ikonik karakterlerin yer aldığı yeni bir hikayeyi tanıtmak için sınırlı süreli ücretsiz bir etkinlik setiyle karşı karşıya gelecek.

Geralt of Rivia, Yennefer of Vengerberg, Triss Merigold, Dandelion ve Ciri, Ocak 2023’te (veya şu anda Kore’de oynayanlar için) gelecek çapraz sette yer alacak. Amazon’a göre, etkinlik hikayesinde The Witcher’ın orijinal ses kadrosundan yeni ses çalışması yer alacak.

Ücretsiz Lost Ark ve The Witcher geçiş etkinliği Ocak 2023’te gelecek.

Oyuncular, etkinliğin bir parçası olarak “neşe ve festivaller için bir ortam” olan yeni White Wolf’s Haven adasını keşfedebilecekler. Geralt’ın gizemli gelişi kutlamayı gölgede bırakınca, Witcher ve Lost Ark evreninden karakterlerin “zaman ve uzayı kapsayan bir bilmeceyi çözmek için” bir araya geldiği bir dizi olay başlar.

Yeni karakter özelleştirmeleri, kartlar, Kale yapıları, emojiler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli Witcher temalı öğeler etkinliğin bir parçası olarak ele geçirilecek. Oyunun mağazası, etkinlik boyunca Witcher temalı kozmetik ürünleri de sunacak.

Lost Ark, Steam’de aynı anda 1,3 milyon oyuncuyla zirveye ulaştığı Şubat 2022’de Kore dışındaki bölgelerde büyük lansmanından bu yana düzenli bir yeni içerik akışı aldı. Bu sayı neredeyse 10 ay sonra önemli ölçüde düştü, ancak son aylarda eklenen çok sayıda ek sınıf, baskın, ada ve daha fazlasıyla MMO hala Valve’ın platformunda en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun en son ekleneni olan hançer kullanan Reaper, Kasım ayında büyük Stronghold ve sınıf dengesi değişikliklerinin yanı sıra eklendi.

Witcher haberlerinde, CD Projekt Red kısa bir süre önce The Witcher serisinin ilk oyununun yakında çıkacak olan Unreal Engine 5 versiyonunun tamamen açık dünya olacağını doğruladı ve orijinalinden büyük bir değişikliğe işaret ediyor. Geliştirici ayrıca The Witcher serisinin yepyeni girişleri üzerinde çalışıyor. The Witcher 3 için görsel iyileştirmeler ve Netflix’in Witcher şovu temalı öğeler içeren ücretsiz bir yeni nesil güncelleme 14 Aralık’ta geliyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1