beri bizim Oppo Find N incelemesi, bükülebilir ekrana sahip dikey katlama türünün en iyi düşünülmüş ve dengeli telefonu olduğunu gördük, Oppo’nun bir Find N2 devam filmi çıkarmaya hazırlandığını duyduğumuzda çok merak ettik, ancak yatay katlamanın yazın veya sözde kapaklı veya kapaklı telefon tasarımı.

Bakın, geçici olarak adlandırılan Oppo Find N2 (Oppo neden orijinalin halefi yerine katlanabilir olduğunu söylese de, bizi aşıyor) şimdi aşağıdaki uygulamalı videoda tam ihtişamıyla canlı olarak sızdırıldı.
Buradaki bu kısa uygulamalı deneyimden en bariz çıkarım, Find N2 kapaklı kapağın, yalnızca tarih/saati veya aşağıdaki gibi bildirimleri görüntülemek için iyi olmayacak nispeten büyük bir harici ekrana sahip olacağıdır. Galaxy Z Flip 4.

Kesinlikle devasa görünüyor ve aslında köşegeni, içinde bükülebilir bir ekrana sahip bir kapaklı kabuktaki şimdiye kadarki en büyük dış panel olan Motorola Razr 3’ün 3 inçlik kapak ekranından daha uzun olabilir. Sadece Oppo, Razr 3’ün arkadaki iki büyük kamera tarafından alınmayan tüm kullanılabilir alanı kaplayan yatay yayılması yerine ekran için daha pratik dikey hizalamayı seçti.

Boyutları, Oppo’nun 50MP sensörlerinin kullanıldığını varsayar ve lens açıklıkları, telefoto yerine bir ana kameraya ve ultra geniş bir kameraya bakıyor olabileceğimizi ima eder. Son olarak, menteşe üzerindeki büyük dahili ekran kıvrımı, Oppo’nun Samsung’un kendi katlanabilirlerinden önce üstün olduğu bir başarı olan OG Find N’de olduğu gibi neredeyse görünmez. Oppo Find N2 duyurusu ve çıkış tarihi ile ilgili olarak, söylentilere göre bunların bu ay içinde gerçekleşeceği söyleniyor, bu nedenle şimdiye kadar esnek OLED ekrana sahip en iyi flip telefonun ne olabileceğine dair kapsamlı incelememiz için bizi izlemeye devam edin.telefon-1