iQoo Neo 7 SE, Çin’deki lansmanına doğru ilerliyor. Resmi çıkışından önce, telefonun renk seçeneklerini ve tasarımını öne süren görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. iQoo’nun yeni Neo serisi akıllı telefonunu elektrik mavisi, galaksi ve yıldızlararası siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle getireceği söyleniyor. İddia edilen görüntüler, önde bir delik delme ve arkada üçlü arka kamera kurulumunu gösteriyor. iQoo Neo 7 SE’nin 120W hızlı şarj desteği sunan 5.000mAh batarya ile geleceği doğrulandı.

Bilinen ihbarcı Ishan Agarwal, içinde işbirliği Pricebaba ile birlikte, iQoo Neo 7 SE’nin iddia edilen çizimlerini sızdırdı. Bahsedildiği gibi, görseller ahizeleri elektrik mavisi, galaksi ve yıldızlararası siyah tonlarında gösteriyor.

iQoo Neo 7 SE’nin delikli bir ekran tasarımına sahip olduğu görülüyor. Görüntüler ayrıca, ahizenin sol üst köşesine yerleştirilmiş üçlü bir arka kamera birimini gösteriyor. Kamera modülünün üzerinde “Neo OIS AI camera” yazısı bulunur. Ek olarak, ahizenin sol omurgasında güç düğmesi ve ses rocker’ları görülüyor.

iQoo Neo 7 SE’nin lansmanının Çin’de 2 Aralık’ta yerel saatle 14:30’da (12:00 IST) iQoo 11 ile birlikte gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak etkinlik ertelenen. Şu an için yeni bir tarih bilinmiyor, ancak lansmandan önce Vivo alt markası, Weibo aracılığıyla ahizenin temel özelliklerini tanıtmaya devam ediyor. 5.000mAh batarya ile geleceği ve 120W hızlı şarj desteği sunacağı onaylandı.

Yakın tarihli bir TENAA listeleme iQoo Neo 7 SE’de full-HD+ (1.080×2.400 piksel) çözünürlüğe sahip 6,78 inç AMOLED ekran önerdi. Telefonun sekiz çekirdekli MediaTek Dimensity 8200 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Akıllı telefonun üçlü arka kamera kurulumu, 64 megapiksel birincil sensör ve çift 2 megapiksel ikincil sensör içerebilir. iQoo Neo 7 SE’nin 16 megapiksel ön kameraya da sahip olduğu söyleniyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8