Google’ın Cüzdan’ı kişisel tanımlama için tek uygulamalı bir çözüme dönüştürme arayışı, Google’daki adamlara göre bir adım daha ilerliyor. XDA. Şirket, hizmetin yenilenmiş bir sürümünü Mayıs ayında piyasaya sürdü, ancak kimlik ve sürücü belgesi özellikleri eksikti ve desteğin bu yılın sonlarında geleceğine inanılıyordu. Şimdi, en azından belirli eyaletlerdeki ABD’de ikamet eden bazı kişiler için nihayet zaman geldi. Aralık 2022 için Google Play Sistem güncellemesi için kısa süre önce yayınlanan değişiklik günlüğüne şirket, söz konusu özellikleri beta kullanıcılarına getiren bir Cüzdan güncellemesine yer verdi.

Bu beta sürümünde hizmeti ilk olarak hangi eyaletlerin alacağına dair bilgimiz yok ve konu hakkında daha fazla bilginin önümüzdeki haftalarda Google’dan gelmesi bekleniyor. Google Cüzdan beta değişiklikleriyle birlikte, Google Play Store özelliklerinin yanı sıra Yayınla ve Yakınlarda Paylaş’ta çeşitli değişiklikler var. Aşağıdaki tam değişiklik günlüğünü kontrol edin.

Google Cüzdan artık belirli Fitbit akıllı saatlerde kullanılabilir

Google Play Sistem Güncellemesi Aralık 2022 değişiklik günlüğü:

[Auto, Phone, TV] Hesap Yönetimi, Güvenlik ve Güncellenebilirlikle İlgili Hizmetler için hata düzeltmeleri[Phone] Cast ile ilgili ayarları güncelleyin.
[Phone] Yakındaki Paylaşım aracılığıyla kişileri keşfetmedeki gecikmeleri azaltın.
[Phone] Kullanıcı etkileşimi gerektiren bir tablet cihaza yayın yaparken kullanıcıyı bilgilendirin. Sevdiğiniz uygulamaları ve oyunları keşfetmenize yardımcı olacak yeni özellikler
optimizasyonlar, daha hızlı ve daha güvenilir indirme ve kuruluma izin verir.
Play Protect’te yapılan sürekli iyileştirmeler, cihazınızı güvende tutar.
Çeşitli performans optimizasyonları, hata düzeltmeleri ve güvenlik, kararlılık ve erişilebilirlik iyileştirmeleri[Phone] Belirli ABD eyaletlerinden kullanıcıların uygun, gizli ve güvenli sunum için eyalet kimliklerini veya sürücü belgelerini Google Cüzdan’a dijitalleştirmesine olanak tanıyan beta özelliği. apps.Cihaz performansını ve kararlılığını iyileştiren sistem yönetimi hizmetlerinde güncellemelertelefon-1