russell ve ayı bir ağaç tarafından ayrılmış.

Keri Russell ve Cocaine Bear’ın itibari yıldızı.
resim: Evrensel

“Cocaine Bear” kelimelerine bakabilirsiniz ve ne anlama geldiklerini bildiğini düşünüyorum. Ama bu kelimeleri gözlerinden görene kadar yönetmen Elizabeth Banksaslında içerdikleri şeye gerçekten hazırlıklı olmayacaksınız.

Kokain Ayı adlı bir kara komedinin adıdır. the Mükemmel Saha 2 müdür bu 24 Şubat’ta sinemalarda. Aslında, kokain kullanan bir ayı hakkında – daha spesifik olarak, uyuşturucu kaçakçısının uçak kazasının ardından tonlarca uyuşturucu yutan gerçek bir ayının gerçek hikayesine dayanıyor. Ama bu ilaçlar bir ayıya ne yapar? Öldürebilirler miydi? Ayı sinirlenir mi? Ağır çekimde havada uçarak ambulansların peşinden konuşmaya ve koşmaya başlar mıydı? Kim söyleyecek? Kesinlikle çılgın fragmanda kendiniz öğrenin Kokain Ayı.

Kokain Ayı | Resmi Tanıtım Filmi [HD]

Şimdi, burada yönetmenliğini Banks’ın yapmasına rağmen, filmin yapımcılığını üstlendiğini öğrenince şaşırmayabilirsiniz. Phil Lord ve Chris Miller, arkasındaki çılgın dahiler Lego Filmi, Spider-Man: Into the Spider-Verse ve çok daha fazlası. Han Solo’nun bir sahnesinin olmasının nedeni de bu olabilir. Alden Ehrenreich, kokain hakkında ciğerlerinin tepesinde çığlık atıyor. (Lord ve Miller yönetmenliğe bağlandıklarında aktörü Han olarak kadroya aldılar Solounutma.)

Bunun ötesinde, buradaki oyuncu kadrosu harika. Keri Russell ana yıldız, ama ayrıca O’Shea Jackson Jr., Jesse Tyler Ferguson, Isiah Whitlock Jr., Margo Martindale, merhum büyük Ray Liotta ve hatta bazı tanınabilir çocuklar da var. tatlı diş kendisi, Christian Convery-Jennings ve Brooklynn Prince. Tüm yıldızlar, Hollywood kokain yapan bir ayının ciddi gibi görünen hikayesini alıp gerçeküstü, adrenalin dolu bir roller coaster yolculuğuna çevirdiğinde ne olacağını görmek için dışarıda. 24 Şubat’ta sinemalarda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7