Destiny 2 Warmind Cells, popüler FPS oyununun önümüzdeki sezonunda Rasputin’in yeniden ortaya çıkacağına işaret eden son ipuçları göz önüne alındığında, 19. sezonda yeniden çalışabilir.

Yakın zamanda gerçekleşen Destiny 2 Eliksni Quarter etkinliğinden sonra zeki oyuncular, bölgedeki robot işçilerin çerçevelerinin Warmind sembolünü taşıdığına dikkat çekti. Bu Destiny 2 Rasputin alayı, oyuncuları Rasputin tabanlı bir sezonun gelme olasılığı hakkında spekülasyon yapmaya yöneltti. Ayrıca, Ekim ayında, Destiny 2 sızıntılarını kapsayan bir Twitter hesabı da şunları önerdi: sezon Rasputin temalı olacak.

Rasputin, başlangıçta insanlığı korumak için tasarlanmış bir yapay zekadır. Warmind olarak da bilinen, bilinen son kalıntıları Ana Bray tarafından tutulan bir engramda. Warmind Hücreleri, bir anlamda Rasputin’in gücünün mini versiyonları olarak tasarlanmıştır.

Rasputin merkezli sezon spekülasyonu doğruysa, uzun süredir ihmal edilen Warmind Cell mekaniğine dikkat çekmek için ideal bir zaman olacaktır. 10. sezonda tanıtılan Warmind Hücreleri, oyuncuların bir dizi zırh modu aracılığıyla maksimum etki için özelleştirebileceği, silahlardan düşen kürelerdir. Muhafızlar, etki alanı hasarı vermek için bu hücreleri vurur ve Warmind Cell modları onları daha da güçlü kılar. Örneğin, Fireteam Medic Warmind Cell modu, hasar vermek yerine patlamanın oyuncuyu ve müttefiklerini iyileştirmesine neden olur.

Warmind Cells, genellikle rastgele dünya damlaları olan IKELOS veya Seventh Seraph silahları gerektirir. Oyuncular ayrıca engramları üretmek için odaklayabilir ve bazen bunları Banshee-44 veya Xur’dan satın alabilirler. Warmind Cell modları rastgele dünya damlalarıdır, ancak oyuncular bunları mevcut olduğunda ADA-1’den alabilirler. Bazı modlar, Warmind Hücrelerinin diğer silahlardan düşmesine neden olur, örneğin, bu tür hücrelerin Solar sıçrama hasarından düşmesine neden olan Wrath Of Rasputin modu gibi.

Bir süre için, Warmind Hücreleri inanılmaz derecede güçlüydü. Ancak Bungie, düşman ordularını mahvetme yeteneklerinden dolayı 15. sezonda onları zayıflatmak için nerfler getirdi. O zamandan beri, The Witch’in sezonları boyunca Arc, Solar ve Void temel alt sınıflarında yapılan değişiklikler nedeniyle bu hücreler ihmal edilmiş gibi görünüyordu. Queen genişletmesinin Charged with Light ve Elemental Well zırh modlarıyla uyumlu olduğu kanıtlandı.

Ancak Rasputin’in dönüşü, Warmind Cells’e hitap etmek için mükemmel bir fırsat olabilir. Rasputin tabanlı bir sezon, modları dengelemek ve Warmind Cells kullanan silahları yeniden tanıtmak ve güncellemek için mükemmel bir fırsat sağlayacaktır. Ekip bunu yaparak, Warmind Hücrelerini, Light güçlendirmeleri ve Elemental Wells kadar Şarjlı kadar güçlü hale getirebilir.

Daha öte, yakın tarihli bir röportajda, Destiny 2 silah özelliği başrol oyuncusu Chris Proctor, belirli karakterleri veya yayları vurgulayan hikaye vuruşları da oyuncuların o karakterle bağlantılı silahların geri dönmesini bekleyebileceği anlamına gelir. Seraph ve IKELOS silahları Warmind Cells’i bıraktığından, bu, önümüzdeki sezonda bu silahlara ve mekaniklere biraz vurgu yapılacağına dair ek spekülasyonları artırıyor.

Bungie, Destiny 2 sezon 19’un Rasputin’in hikayesine odaklanıp odaklanmayacağını henüz doğrulamadı. Bununla birlikte, The Last City sakinleri bugüne kadarki en büyük tehdidiyle yüzleşmeye hazırlanırken Guardians, AI’nın ortaya çıkışını bir şekilde muhtemelen görecek. Henüz bilinmeyen bu tehdit, büyük olasılıkla Şubat 2023’te çıkacak olan Destiny 2 Lightfall sürümüyle ortaya çıkacak.

oyun-2