James Gunn, Harley Quinn şovunda Clayface koltuğunda

James Gunn üzerinde Harley Quinn animasyon dizisi.
Ekran görüntüsü: HBO Max

HBO’nun yeni liderliğinin ardından Warner Bros. Animasyon departmanını kırmak ve gösterileri HBO Max ve Cartoon Network, DC animasyonunun diğer yayıncılarda yeni bir hayat bulma olasılığı ideal bir sonuç olarak ortaya çıktı. Bu, Amazon’un biraz yardımıyla şu anda gerçekleşiyor olabilir.

Göre Son tarih hakkında bir raporWarner Bros. Television Studios’un başkanı ve CEO’su Channing Dungey, Content London’da bu olasılığı tartıştı ve stüdyonun şu tarihten itibaren mağaza açmayı düşündüğünü duyurdu: DC franchise’ları diğer flamalar üzerinde. “Animasyonla eskiden şirket içinde kalmakla ilgiliydik ama şimdi bunu farklı platformlarda yapıyoruz. HBO Max ilk durak ama Amazon ile animasyonda DC markalı içerik içeren büyük bir anlaşmayı tamamlama sürecindeyiz” dedi.

Muhtemelen değil tesadüfen, DC filmleri, TV ve animasyon başkanı James Gunn bugün “plan yapmak” tweet’i attı. HBO Max’te kendisi gibi canlandırıldığı için animasyon için neyin en iyi olduğunu bilirdi. Harley Quinn göstermek.

Gunn, rolleri açıklandığında DC eş başkanı Peter Safran ile yaptığı ortak açıklamada, paylaşılan: “Dahil olan sanatçıların bireysel ifadelerine hala izin veren entegre, çok katmanlı bir evren yaratmak için dünyanın en yetenekli yazarları, yönetmenleri ve aktörleriyle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz. Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Harley Quinn ve diğer DC istikrarlı karakterlere olan bağlılığımız, yalnızca bu karakterlerin temsil ettiği insan olasılığı harikasına olan bağlılığımızla eşittir. Şimdiye kadar anlatılmış en büyük, en güzel ve en görkemli hikayelerden bazılarını anlatırken dünyanın dört bir yanındaki tiyatro deneyimini canlandırmaktan heyecan duyuyoruz.”

Diğer WB animasyonlu franchise kaderleri söz konusu olduğunda Looney Tunes, minik çizgi film yeniden başlat, Gremlinler: Mogwai’nin Sırrı, ve diğer Cartoon Network favorileri, başka yerlerde yeni bir hayat bulan DC karakterlerinden daha fazlasını görmeyi umuyoruz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7