Kim ara sıra biraz Perşembe Wordle aksiyonundan hoşlanmaz ki? Aralık ayının ilk günü ve tatil sezonu resmen başlayabilir. Ne yazık ki, Wordle tanrıları ayın başında oyuncuların işini kolaylaştırmadı. Alışılmadık bir kelime ve bazı zor hecelemeler içerdiğinden, bugünün cevabı oldukça zordur.

Henüz Wordle’a başlamadıysanız, önerilen başlangıç ​​kelimeleri listemize göz atabilirsiniz. Ancak, başlangıç ​​noktasını zaten geçtiyseniz, muhtemelen bazı ipuçları arıyorsunuz demektir. Neyse ki, bu kılavuzun ilerleyen kısımlarında tam da bunu sağlıyoruz. Ayrıca bugünden zarar görmeden çıkmak isteyen oyuncular için tam cevabı açıklayacağız.

Bugünün Wordle Yanıtı – 1 Aralık 2022

Bugünün Wordle yanıtıyla doğrudan ilgili birkaç ipucuyla başlayacağız, ancak hemen vermeyin.

  • İpucu 1: Bu kelime, bir şeyi veya birini zorla dışarı atmak olarak tanımlanır. Sporda, oyuncular çok fazla kural ihlali yaptıklarında genellikle buna maruz kalırlar.
  • İpucu 2: Bu kelimenin iki ünlüsü var ama aynı ünlüler. Kelimenin içinde bir yerde “j” var.

Bu ipuçları işinize yaramaya yetmediyse, Wordle’ın tam yanıtı için okumaya devam edebilirsiniz. 1 Aralık Wordle’ın tam cevabı “çıkar” dır. Sesli harfle başlayan herhangi bir kelime zor olacaktır, ancak eklenen “j”, bunu yakın geçmişteki en zor Sözcüklerden biri yapar. Umarız, her oyuncu bu Wordle’ı düzeltebilir ve galibiyet serisine devam edebilir. Wordle kılavuzlarımızın başka bir baskısı için yarın tekrar kontrol edin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1