Yeni bir ürün sunmak veya öğretici yapmak için şirketlerin video ekran görüntüleri kaydetmesi gerekir. Bu, birkaç saatlik çalışma ve hatta bazen bazı düzenleme becerileri gerektirir. Görevi basitleştirmek için, gibi araçlar Komodo Güverteleri mevcut. Ünlü video ekran görüntülerini kaydetmeyi, düzenlemeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır. Amaç, temiz içerikle potansiyel müşteri üretimini artırmaktır.

Chrome uzantısıyla birleştirilmiş bir çözüm

Komodo Deck, Chrome uzantısı ile video ekran görüntülerini dakikalar içinde kaydedebilir. İkincisi, sol altta görüntülenen küçük kontrol çubuğu sayesinde doğrudan tarayıcımızdan bir kayıt başlatmanıza olanak tanır. Büyük artısı, ürün tanıtımları için çok pratik olan ekranımızı, sesimizi ve yüzümüzü aynı anda kaydedebiliyor olmamız. Ayrıca neyi yakalamak istediğimizi de seçiyoruz: bir sekme, birkaç, ekranın bir kısmı…

Kayıt, küçük bir kontrol çubuğu kullanılarak yapılır. Yapıt: Komodo Güverteleri.

aynı kategoride

Zoom konferanslı dizüstü bilgisayar.
Zoom, hibrit çalışma platformunu genişletmeye devam ediyor
illüstrasyon komodo desteleri

Ortak çalışanlar veya müşteriler kayıt hakkında yorum yapabilir. Yapıt: Komodo Güverteleri.

Tüm konfigürasyonlar yapıldıktan sonra videomuzun ekran görüntüsünü alıyoruz. Tüm tıklamalar ayrı ayrı kaydedilir. Komodo Decks, bir gösteri veya ultra ayrıntılı bir eğitim sunmak için gerçekleştirilen eylemlerin her biri için bir ekran görüntüsü alır. Hata durumunda pasajlar silinebilir.

Kayıt tamamlandıktan sonra, araç paylaşmak için otomatik olarak bir bağlantı oluşturur. Ayrıca Slack, Gmail, Jira ve Notion sayesinde istediğiniz yere entegre edebilirsiniz. Hatta belirli bir pasajı vurgulamak için videonun belirli bölümlerini GIF’e dönüştürmek bile mümkündür.

Nihayet, Komodo Güverteleri birisi videonun altına yorum yaptığında e-posta bildirimleri gönderir. Önerilerde bulunan bir ortak çalışan veya bir müşteri olabilir.

Bu ücretli bir araçtır. Şu anda kelepir bir fiyata sergileniyor: ömür boyu 260 dolar yerine 19 dolar. Tek bir kullanıcı çözümü kullanabilir ve gerektiği kadar çok video oluşturabilir. Diğer lisanslar daha fazla erişimle sunulur.

Siècle Digital’in editör ekibi, profesyoneller için her gün en ilgi çekici ücretsiz, ücretsiz veya ücretli araçları sunar. Bazı web ürünleri bazen, yazılım bizim için ilginç göründüğünde seçtiğimiz geçici anlaşmalarla bağlantılı güçlü indirimlerden yararlanır. Mevcut davada olduğu gibi, bazı içerikler sponsorlu değildir ancak bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir.genel-16