Yaklaşan OnePlus 11 amiral gemisi, yakında çıkacak olan OnePlus amiral gemisi hakkında bazı küçük yönleri ortaya çıkaran Bluetooth SIG sertifika web sitesinde yeni bir görünüm yapmış olabilir. Diyoruz “olabilir”aslında bir OnePlus 11 ile uğraştığımıza dair bir onay olmadığı için.

Gerçekten de, sertifika sitesinde görünen OnePlus telefonu, OnePlus 11 olabilir veya olmayabilir CPH2451 model numarası altında yayınlanıyor.

Cihazın 5G, Bluetooth 5.3 ve Android 13 tabanlı Oxygen 13 ile kutudan çıktığı ortaya çıktı, üst düzey bir OnePlus telefondan beklenebilecek oldukça beklenen özellikler dizisi. Yaklaşan OnePlus 11 veya OnePlus Nord olabilecek gizemli CPH2451 hakkında çıkarabileceğimiz hemen hemen her şey bu.

Kelimeden nasıl bahsetmediğimize dikkat edin “Profesyonel” Şimdiye kadar, sözde birinci sınıf bir OnePlus amiral gemisinden bahsediyor olmamıza rağmen? Bu doğru, söylenti değirmenine göre, OnePlus amiral gemisi premium serisini büyük ölçüde basitleştirecek ve söylendiğine göre basitçe “” olarak adlandırılan tek bir OnePlus amiral gemisi telefonuna sahip olacak.OnePlus 11“.

A Bir süre önce, OnePlus’ın amiral gemisi veya en az bir özel versiyonu için birinci sınıf bir seramik gövde düşünebileceğini duyduk.
Bu ilgi çekici tasarım öğesinin yanı sıra, OnePlus 11, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 çip, sorunsuz çoklu görevler için 16 GB’a kadar RAM ve süper hızlı UFS 4.0 depolama ile gelecek. Diğer söylenti donanım özellikleri arasında değişken 1-120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç OLED ekran, 50 MP geniş açılı kamera tarafından yönetilen üçlü Hasselblad kamera sistemi yer alıyor. En ilginci, cihazla birlikte 5.000 mAh pilini kesinlikle kısa sürede şarj edebilecek 100 W’lık bir şarj tuğlasının verileceği bildiriliyor.

OnePlus 11, OnePlus amiral gemilerinin genellikle duyurulduğu Mart sonu / Nisan 2023 başında gelebilir.telefon-1