Ne bilmek istiyorsun

  • League of Legends, Valorant, Legends of Runterra ve Teamfight Tactics dahil olmak üzere Riot Games’in popüler oyunlarından bir seçki Microsoft Store’da yayınlandı.
  • Bu oyunlar, Microsoft ve Riot Games arasındaki yeni ortaklığın bir parçası olarak E3 2022’de Xbox PC Game Pass için duyurulmuştu.
  • Bu oynaması ücretsiz oyunlar, Xbox Game Pass Ultimate üyesi olarak indirilirse oynanabilir karakterler gibi kilidi açılmış oyun özelliklerine sahip olacaktır.

Birkaç ay önce, Haziran ayında, geliştirici/yayıncı Riot Games, 2022’nin E3 etkinliği sırasında şok edici bir duyuru yaptı. League of Legends, Valorant, Legends of Runterra ve Teamfight Tactics gibi çok popüler olan oynaması ücretsiz oyunlarını yılın ilerleyen zamanlarında Xbox PC Game Pass’e getirmek için Microsoft ile iş birliği yapacaklar.

Günümüze hızla ilerleyin ve IdleSloth84_ adlı bir Twitter kullanıcısı, bu oyunların Windows aracılığıyla Microsoft Store’a yeni eklendiğini fark etti. Ancak, bu yazı yazıldığı sırada henüz satın alınabilir/indirilebilir değiller.

Daha fazla gör

genel-20