Amazon’un başka türlü kapsamlı ve çok çekici olduğunu düşünüyorsanız Kara Cuma ve Siber Pazartesi 2022 satışları, e-ticaret devinin kendi şirket içi indirimleri açısından oldukça yetersiz kaldı. Yankı ürünleri… muhtemelen haklısın.

Böyle hissetmeseniz bile, özel bir Echo Show 8 (2. Nesil) + Echo Show 5 (2. Nesil) Çocuk paketinden daha iyi bir anlaşma düşünmek zor, hatta neredeyse imkansız. ikisinin birleştirilmiş liste fiyatları.

2021’de piyasaya sürülen bu akıllı ekranlar “tipik olarak” her biri sırasıyla 129,99 ABD Doları ve 94,99 ABD Doları olarak satılmaktadır ve ikisini ayrı ayrı satın almayı seçerseniz fiyatları şu anda büyük ölçüde düşmüş olsa da, bunları birlikte satın almak tasarruflarınızı yepyeni bir düzeye taşıyacaktır. .

Aslında, çocuk dostu ikinci nesil mini Echo Show, daha büyük ve daha “normal” görünümlü ikinci nesil Echo Show 8 için normalden 60 dolar daha az ödediğinizde şu anda ücretsiz olarak sizin olabilir. terfi, aileler ve … bir aileyi tanıyan, teknolojiyle biraz ilgilenen hemen hemen herkes için kesinlikle zahmetsizdir.

Alexa, bu cihazlarda hem ebeveynler hem de (aşağı yukarı) her yaştan çocuk için akıllı evinizi yönetme, görüntülü görüşme yapma (evet, çocuklar için bile modeli), oyun oynama gibi birçok eğlenceli, yardımcı, eğitici ve bilgilendirici deneyim sunabilir. En sevdiğiniz filmler ve TV şovları, müzik akışı, yemek tarifi fikirleri ve adım adım pişirme talimatları, alarmlar ayarlama ve hatta oyunlara erişme.

Echo Show 8 (2. Nesil), parlak bir “Bukalemun” tasarımıyla hedef kitlesinin gözünde muhtemelen daha çekici görünen Echo Show 5 (2. Nesil) Kids’e kıyasla her yönden açıkça daha güçlü ve çok yönlüdür. ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden bonus 1 yıllık Amazon Kids+ aboneliği de dahildir.

bu bir inanılmaz çok makul bir fiyata değer miktarı ve eğer sıkı bir bütçeniz varsa, bir arkadaş veya akraba ve çocukları için daha iyi Noel hediyeleri düşünemiyoruz.telefon-1