Ekim ayı sonlarında, Fatshark hakkında Warhammer 40,000: Darktide beta ilerlemesinin resmi sürüme taşınacağını belirten bazı söylentiler duyduk. Ve oldukça heyecan verici olmasına rağmen, bir geliştiricinin söylentiyi tamamen olmasa da resmi olarak kapatması uzun sürmedi.Steam tartışma sayfasıDarktide için.

Geliştirici, beta için harcanan zamanın önemini anlasalar da, bu plana sadık kalabilecekleri konusunda yeterince kararlı veya kendilerine güvenmediklerini belirtti. Öncelikle, buna bakmadan önce uygulamak zorunda oldukları teknik öncelikler ve özellikler nedeniyle.

Ancak Fatshark’ın konuyla ilgili resmi bir açıklama yapması uzun sürmedi. Warhammer 40,000: Darktide’ın tam sürümünün yayınlanmasından beş gün önce Twitter’daki resmi hesabı, sorunun yanıtını tweetledi.

Darktide beta’daki ilerleme devam ediyor mu?

Fatshark’ın beta süreciyle ilgili resmi duyurusu.

Oyunların beta ilerlemesini tam oyuna kaydetmesi genellikle alışılmışın dışındadır, Fatshark umursamıyor gibi görünüyor. Cevap Evet. Deneyim toplamak için harcadığınız saatleri boşuna kaybetmeyeceksiniz. Darktide ön sipariş betasındaki ilerlemenizi 30 Kasım’da çıkacak olan tam oyuna aktarabileceksiniz.

Warhammer topluluğu, Fatshark’ın açıklamasını genel olarak olumlu yanıtlarla karşıladı. Çoğu, Darktide’ın beta sürümüne derinden yerleşmiş insanlardı. Warhammer topluluğu, Fatshark’ın açıklamasını genel olarak olumlu yanıtlarla karşıladı. Çoğu, Darktide’ın beta oynanışında herhangi bir ilerleme kaydetmeye derinden bağlı insanlardı. Ve zamanlarının çoğunu sınıflar, silahlar ve karakterler hakkında olabildiğince fazla deneyim toplamakla geçiren insanlar.

Geçen yıldan bu yana geçen büyük bir gecikmeden sonra, Warhammer 40,000: Darktide’ın tam sürümüne hiç bu kadar yakın olmamıştık. Fatshark, oyunu 30 Kasım’da PC için resmi olarak başlattı. Oyunun Xbox’ta çıkması mantıklı olsa da, Warhammer 40,000: Darktide’ın Xbox Series X ve S için henüz bir çıkış tarihi yok.

Görünüm

Fatshark’ın ön sipariş beta sürümünde neler geliştirdiğini görmek için oldukça hevesliyim. İlk izlenimlerimi sorarsanız, her şey planlandığı gibi gidiyor. Ayrıca, geliştiricilerin neden Darktide’ı neredeyse bir yıl boyunca ertelemeyi seçtiklerini şimdi anlıyorum. Çok mantıklı bir karardı. Belki onsuz, daha kötü durumda bir beta görebilirdik.

Ve belki eğer gecikme olmadıysa, Darktide beta’daki ilerlememizi kaydedip tam oyuna aktaramadık. Yani belki de en iyi senaryoya sahibiz. Ne olursa olsun, ne düşünüyorsun? Darktide ön sipariş betasını beğendiniz mi? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Darktide Beta İlerlemem Devam Edecek mi? ilk olarak WhatIfGaming’de ortaya çıktı.

oyun-5