Aralık 2022’deki en büyük oyunlar hangileri? İkinci yarıdaki hacim eksikliğine rağmen – Noel tatili dönemi sayesinde – Aralık, video oyunu lansmanları için oldukça iyi bir ay olacağa benziyor. İlk olarak, 2 Aralık’ta sizi gergin ve kanlı bir yakın koridor hapishanesine sokan, her köşede ağza alınmayacak dehşetlerin pusuda beklediği bir hayatta kalma uzayı korku oyunu The Callisto Protocol geliyor. Aynı gün Need for Speed ​​serisi, anime benzeri hücre gölgeli bir estetiğe sahip NFS Unbound ile geri dönüyor. Popüler Amerikalı rapçi A$AP Rocky tanıtım materyalinde yer alsa da, etkileşimde bulunabileceğiniz bir oyun içi lider olarak bulunacak.

Sayısız gecikmenin ardından The Witcher 3: Wild Hunt, Aralık ayında PC, PS5 ve Xbox Series S/X’te yoğun bir görsel revizyon, ışın izleme desteği ve bazı oyun içi öğeler içeren yeni nesil güncellemesini alıyor. Netflix’in The Witcher serisinde. Bu, söz konusu platformlarda zaten başlığa sahip olanlar için ücretsiz bir yükseltme olarak sunulacak ve PC sürümü ek bir Fotoğraf Modu alacak. Bundan biraz önce, 13 Aralık’ta, Rick and Morty’nin ortak yaratıcısı Justin Roiland, High on Life adlı bir komedi biopunk nişancı oyununa yaratıcılığını katıyor. Çeşitli karizmatik, konuşan silahlarla donanmış olarak, galaksiler arası en ölümcül ödül avcısı olmalı ve dünyayı kurtarmalısınız.

Sevilen süper kahramanlardan oluşan bir grubu bir araya getirmek ve İblislerin Annesi Lilith’in kötü işlerine bir son vermek için daha karanlık, doğaüstü bir aleme düştüğünüzde, kahramanlık teması 2 Aralık’ta Marvel’s Midnight Suns’a kadar uzanıyor. Ardından, 6 Aralık’ta çıkacak Hello Neighbor 2’de komşunuzun ürkütücü sırlarını ortaya çıkarmaya çalışan bir araştırmacı gazeteci olarak soğuk geceye atılarak serinleyebilirsiniz.

Ve unutmayın, The Game Awards 2022 ayrıca Aralık’ta ABD’de 8. akşam ve Hindistan’da 9. sabah için planlanmıştır.

Bununla birlikte, Aralık 2022’de PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series S/X’e gelecek en büyük yedi oyunu burada bulabilirsiniz.

Callisto Protokolü

Ne zaman: 2 Aralık
Nerede: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X

Glen Schofield’ın zihninden, sizi kana susamış asalak uzaylılar tarafından ele geçirilen maksimum güvenlikli Kara Demir Hapishaneden kaçma görevi veren Dead Space’in ruhani devamı niteliğindeki The Callisto Protocol geliyor. 2320 yılında Jüpiter’in ölü uydusu Callisto’da geçen oyunda, klostrofobik geçitlerden çıkmak için savaşması ve bu süreçte bir komployu ortaya çıkarması gereken, bir dizi yakın dövüş silahıyla donanmış bir kaderin kurbanı olan Jacob Lee rolünü üstleniyorsunuz. Karakteriniz ayrıca, düşmanları uzaktan yakalamanıza ve onları keskin jiletlere ve ağır kapıların arasına atmanıza izin veren telekinetik bir güçle donatılmıştır.

Callisto Protokolü, grotesk uzaylılarla yakın ve kişisel olmaya zorlandığınızdan – uzuvları hacklemek ve patlatmak ve hayatta kalmak için elinizin altında olan her şeyde yaratıcı olmak zorunda olduğunuz için, parçalanma konusunda ağır olmaya hazırlanıyor. Oyun ayrıca Karen Fukuhara’yı (The Boys) isimsiz bir arkadaş olarak canlandırıyor ve Deluxe Edition’a bir sezonluk geçiş hakkı ekliyor. Rs’de fiyatlandırılır. 2.999, 25 yeni ölüm animasyonu içeren dört parça içerik ekler. İkincisi üzerindeki geliştirme, gelecek yıl Striking Distance Stüdyolarında başlayacak.

Callisto Protocol PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Marvel’in Geceyarısı Güneşleri

Ne zaman: 2 Aralık
Nerede: PC, PS5, Xbox Series S/X

Bu yaklaşan taktik RPG süper kahraman oyunu, kahraman yeteneklerini temsil etmek için kartlara dayanıyor ve XCOM’un yaratıcılarından geliyor. Şeytanların Annesi Lilith’in, Dünyanın Yaşlı Tanrılarından biri olan kötü Chthon’u çağırmak için eski bir kehaneti gerçekleştirmesini engellemelisiniz. Avcı adlı efsanevi bir iblis katilinin yerine geçecek ve Iron Man, Ghost Rider ve Wolverine gibi diğer Marvel kahramanlarıyla birlikte çalışacaksınız.

Marvel’s Midnight Suns, sekiz kartlık bir deste kullanmanıza izin verir – her kahramanın, savaşta kullanılabilecek benzersiz bir dizi yeteneği vardır. Bu yetenekler, Saldırılar, Beceriler ve Kahramanlık kartları biçiminde mevcuttur. Oyun başladığında, altı adede kadar kart çekmeniz gerekecek ve yeteneklerinizi (kartlarla) sıranız sırasında üç kez ve yetenekleri değiştirmek için iki yeniden çekme ile birlikte kullanabileceksiniz.

Firaxis Games’e göre, Marvel’s Midnight Suns, Kahraman yetenekleriyle bitirmeden önce, bir dizi saldırı veya bir hareket kombinasyonu kullanırken, rakibinize karşı bir avantaj elde etmek için çevrenizdeki ortamı kullanmanıza izin verecek. Oyun ayrıca Şeytanların Annesi’ne karşı avantaj elde etmek için gizli eşyalar ve sırlar kazanmanız için mistik bir gizli üs olan The Abbey’i keşfetmenize izin verecek.

Sınırsız Hız İhtiyacı

Ne zaman: 2 Aralık
Nerede: PC, PS5, Xbox Series S/X,

EA’nın popüler Need for Speed ​​serisindeki en son giriş, dört haftalık yarışları kapsıyor ve haftalık eleme etkinliklerine katılmak için para kazanmak için diğer sürücülerle rekabet etmenize izin verecek. Bir sokak yarışçısı olarak itibarınızı arttırmaya çalışırken, her zaman birkaç adım ötenizde olan polisle de uğraşmak zorunda kalacaksınız. Yayıncıya göre Need for Speed ​​Unbound, tek oyunculu ve çok oyunculu kampanyalara da sahip olacak.

Serideki diğer oyunlar gibi, Need for Speed ​​Unbound da zirveye ulaşmak için çalışması gereken bir çaylak olarak başlamanızı sağlayacak. Bunu yarışları kazanarak, kazancınızı rakip yarışçılara karşı bahse girerek ve sizi kovalamaya başladıklarında polislerden kaçarak yapabilirsiniz. Diğer akrobatik hareketlerle birlikte yol üzerinde drift yaparak da oyun içi para kazanabilirsiniz.

Need for Speed ​​Unbound ayrıca, kaçmaya çalışarak, onları alt ederek veya serinlemek için Lakeshore’ın yeraltına giderek kanun yaptırımlarından kaçmak için taktikler kullanmanızı gerektirecek. Oyun ayrıca, yüzlerce kozmetik ürün ve teçhizatı kullanmanıza izin veren çok sayıda özelleştirmeye sahip olacak. Bunlar, arabanız için oyundaki Meetup’larda gösterilebilecek kaplamaları ve kesitleri içerir.

Need for Speed ​​Unbound Fragmanı Çıktı, Tam Araç Listesi Açıklandı

aralık oyunları nfs bağlantısız aralık oyunları nfs

Rapçi A$AP Rocky de film müziğine katkıda bulunuyor
Fotoğraf Kredisi: Ölçüt Oyunları

Merhaba Komşu 2

Ne zaman: 6 Aralık
Nerede: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X

Raven Brooks’u saran büyük bir gizem var. Etrafta gizlice dolaşmak ve komşularınızın sakladığı sırları ortaya çıkarmak size kalmış. Hello Neighbor 2, araştırmacı gazeteci simülatörü gibi oynayan gizli bir korku oyunudur. Bu sefer keşfedilecek, eksantrik yapay zeka güdümlü sakinlerle ve ürkütücü sırları koruyan çok sayıda evle dolu koca bir kasaba var.

Hello Neighbor 2’deki komşular, sizden öğrenen ve zaman içinde oyun tarzınıza göre uyum sağlayan bir sinir ağı yapay zekası tarafından kontrol ediliyor. Bıyıklı beyefendiyi sizi yakalamadan zekanızla alt edin ve onun sırlarını ortaya çıkarın.

Kriz Çekirdeği: Final Fantasy VII Buluşması

Ne zaman: 13 Aralık
Nerede: PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series S/X

Yenilenen 3B modeller, İngilizce ve Japonca tamamen sesli diyaloglar ve geliştirilmiş savaş sistemi ile Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, ilk olarak 2007’de piyasaya sürülen oyunun HD olarak yeniden düzenlenmiş halidir. Final Fantasy VII’nin öncesini ve Cloud’un ana Final Fantasy oyunlarından en iyi arkadaşı olan Zack Fair’in hikayesini anlatıyor.

Bu, size saldırı başlatma, büyü yapma ve saldırıları engelleme veya atlatma yeteneği veren gerçek zamanlı bir savaş sistemi kullanan bir aksiyon rol yapma oyunudur (RPG). Ayrıca orijinal besteci Takeharu Ishimoto’nun yeni düzenlenmiş bir film müziği ile birlikte gelir.

Yaşamda Yüksek

Ne zaman: 13 Aralık
Nerede: PC, Xbox One, Xbox Series S/X

Justin Roiland’ın (Rick and Morty) komik ve yaratıcı zihninden, müttefiklerinizin silah konuştuğu bir birinci şahıs nişancı oyunu geliyor. Orman cenneti, asteroidin içindeki şehir ve daha fazlası gibi kozmostaki her türden biyomda maceraya atılırken her bir silah benzersiz bir beceri sunacak.

High on Life, yalnızca insanlardan kafayı bulmak isteyen uzaylı bir kartelin Dünya’ya indiği bir biopunk dünyasında geçiyor. İnsanları kurtarmak ve dünyayı kurtarmak için Garmantuous’ı ve çetesini alt etmek için bir arayışta en iyi galaksiler arası ödül avcısı olmanız gerekecek.

The Witcher 3: Yeni nesil Wild Hunt

Ne zaman: 14 Aralık
Nerede: PC, PS5, Xbox Series S/X

Kendi türünün en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen The Witcher 3: Wild Hunt, Aralık ayında büyük bir yükseltme alacak. Mevcut nesil konsollar için yükseltme biraz zaman aldı, ancak orijinal başlığa zaten sahip olan oyuncular için ücretsiz bir yükseltme olacak. Güncelleme, PS5 veya Xbox Series S/X konsolunuzda performans ve grafik modları arasında seçim yapmanızı sağlayacak. Bir PC oyuncusuysanız, gecikmiş Fotoğraf Moduna erişebileceksiniz.

Orijinal 2015 oyunu gibi, The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemesi, çocukluğunuzdan olağanüstü güç, hız ve dövüş becerileri kazanmak için eğitilmiş mutant Geralt of Rivia olarak oynamanıza izin verecek. Bu yetenekleri canavarlarla dolu bir dünyada savaşmak için kullanacaksınız, yükseltebileceğiniz bir dizi silahın yanı sıra savaş potansiyelinizi artırmak için sihir ve iksirler.

The Witcher, E3 2013’te ilk ortaya çıktığında, oyunun grafikleri üzerinde oldukça heyecan uyandırmıştı ve CD Projekt Red tarafından paylaşılan yeni nesil güncellemenin teaser’ları, oyunun geldiğinde daha da iyi görüneceğini gösteriyor. 14 Aralık’ta.

Geliştiriciye göre, bu tarihten önce oyuna sahip olan oyuncular güncellemeyi hiçbir ek ücret ödemeden alacak. Uzun süredir vaat edilen Netflix’in The Witcher serisinden ilham alan içeriğine gelince, tamamlandığında diğer karakterler için isteğe bağlı kostümlere ek olarak Henry Cavill’in dizideki tasvirinden ilham alan donanımları ödüllendiren yeni bir görev dizisine erişebileceksiniz.

İşte The Witcher 3’ün Yeni Nesil Güncellemesindeki Yenilikler

aralık oyunları witcher yeni nesil aralık oyunları witcher yeni nesil

The Witcher 3: Wild Hunt, yeni nesil güncellemede omuz üstü kamera perspektifi de alıyor
Fotoğraf Katkısı: CD Projekt Red


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8