Apple TV+ hâlâ dünyayı kasıp kavuran en yeni akış platformlarından biridir, ancak yalnızca birkaç yıl içinde şirketin muhteşem film, şov ve Apple’a özel ürün portföyü, Apple TV+ uygulamasını indirmeyi çoğu hane için basit bir hale getirdi. . Ayrıca, iPhone veya MacBook gibi yeni bir Apple cihazı satın aldığınızda, birkaç aylık ücretsiz Apple TV+ alırsınız (çoğu durumda).

Platformun kitaplığı sürekli olarak büyüdüğünden, her zaman en yeni ve en iyi sürümlerin peşindeyiz. İşte Aralık ayı için Apple TV+’daki yenilikler.

Daha fazla öneriye mi ihtiyacınız var?

Aralık ayı için en iyi seçimlerimiz

Aralık ayında Apple TV+’taki her şey yeni

2 Aralık

9 Aralık

  • kurtuluş
  • Küçük Amerika (2. sezon)
  • Köpek Yeri (2. sezon)

Kasım ayından en çok tercih edilenlerimiz

Apple TV+’ta ileriye bakmak

Apple TV+, çok yakında çıkacak pek çok yeni başlıkla büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Kış 2023, yeni bir sezon da dahil olmak üzere bir avuç yeni oyunun piyasaya sürüldüğünü görüyor. hizmetkar (13 Ocak) ve adlı yeni bir film daha keskin (17 Şubat).

Sonra var Çiçek Ayının Katilleri (Mayıs 2023), Martin Scorsese tarafından yönetilen ve uzun süredir üzerinde çalışılan bir uyarlama. Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun yer aldığı film, 1920’lerde Oklahoma’da zengin bir Kızılderili kabilesinin üyelerine karşı işlenen bir dizi cinayeti konu alıyor.
genel-19