Two Point Campus DLC nihayet burada, Sega tarafından yayınlanan Steam okul yönetimi oyununu yeni kurslar, yeni sınıflar, ders dışı etkinlikler keşfedebileceğiniz ve görünüşe göre gizemli atıştırmalık Cheesy Gubbins’in kökenini öğrenebileceğiniz uzaya taşıyor.

Two Point Campus: Space Academy, öncelikle Two Point County’nin ihmal edilmiş uzay programını yeniden canlandırmanız için size meydan okuyacak. Öğrencilerinizin ve öğretmenlerinizin en sevdiği lezzetli atıştırmalıkların muhtemel kaynağı olan peynirden yapılmış bir asteroitte dükkan kurarak, dış galakside yeniden bir kolej kurmak için kaynakları toplamanız gerekecek.

Altı yeni kurs ve sınıf, altı yeni öğrenci modeli ve hatta uzaylı öğrencilerin kayıt için kaydolma olasılığı ile uzay okulunuzu kurabileceğiniz üç yeni gezegenler arası konum var. Yeni komuta odası, öğrenci bedeninize yıldız gemilerine nasıl kaptanlık yapılacağını ve uzay lideri olunacağını öğretir. Savaş alanı, yıldız savaşı yeteneklerini lazer coplarla test etmelerine olanak tanır, böylece galaktik düşmanlara karşı savaş alıştırması yapabilirler.

Yeni öğrenci kulüpleri de mevcuttur. Yetişmekte olan öğrencileriniz, okul içi bir bilimkurgu kongresine ev sahipliği yapmaya veya zaman yolculuğuna adanmış bir öğle yemeği topluluğu kurmaya karar verebilir. Her şey, galaktik birinci sınıf öğrencilerinizi tomurcuklanan acemilerden pilotlara ve uzay şövalyelerine dönüştürmeye yöneliktir ve 6 Aralık’ta Steam’de 9,99 ABD Doları / 8,99 GBP karşılığında başlar.

İlk kez bir okul yönetiyorsanız, yeni başlayanlar için nihai Two Point Campus kılavuzu, başlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca Two Point Campus mutluluğunu nasıl yükselteceğinizi ve Two Point Campus notlarını nasıl yükselteceğinizi de kontrol ederek kendinizi müfettişin yıldız eşdeğerinden kurtarabilirsiniz. Alternatif olarak, yaratıcılığınızı yüksek öğrenim dünyasının ötesine taşımak için diğer en iyi bina oyunlarından bazılarını deneyin.oyun-2