Anında dikkat çekmek için hiçbir şey bir arcade kabininin yerini tutamaz ve şu anda Dell, Arcade1Up’ın en havalı kabinlerinden birinde harika bir fırsat sunuyor. bu Arcade1Up Terminatör 2: Kıyamet Günü, genellikle 700 dolara satılan, sadece 300 dolar şu anda Dell’de. Bu zaten kabinin Kara Cuma fiyatıyla eşleşiyor, ancak ayrıca Dell’in çevrimiçi mağazasında kullanabileceğiniz 150 dolarlık bir promosyon hediye kartınız var. Arcade1Up’ın Simpsons dolabı ve uyumlu taburesi de 150 $ ‘lık hediye kartıyla 300 $’ a kapılabilir (h/t Wario64).

Resmi Terminator 2: Judgment Day oyunu yüklü, geçmişten gelen bu klasik patlama, Skynet’in robotik güçlerini biçmek için kullanabileceğiniz iki büyük hafif tabanca ile donatılmıştır. Klasik atari standının orijinal çıkartmaları ile süslenmiş olarak gelir ve neredeyse tam boyutlu bir kopyadır. Hatta 1991’de dönüm noktası niteliğindeki filmin yapımından kamera arkası görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ve bu fiyata, söylemek zorunda kalmayacaksın manzara hastası banka bakiyenize de. Diğer ekstralara gelince, şeffaf bir güverte koruyucusu, devrilmeyi önleyici kayış ve ayarlanabilir ses bulacaksınız.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1