Metroid Dread, 2021’in en iyi Nintendo Switch oyunlarından biriydi, ancak bir yıldan daha eski olmasına rağmen, büyük perakendecilerde nadiren indirime giriyor. Eh, şimdi senin şansın Şimdiye kadarki en iyi fiyatla Metroid Dread’in fiziksel bir kopyasını alın. Amazon, Cyber ​​​​Monday satışının bir parçası olarak sadece 40 $ ‘a özel yıldız Switch’i satıyor. Bu fırsat zaten bir kez tükendi, bu nedenle ilgileniyorsanız hemen almak isteyeceksiniz. Metroid Dread, bu tatilde harika bir hediye olur, özellikle de bu fiyata.

Metroid Dread, 2002’de Game Boy Advance için Metroid Fusion’dan bu yana seriyi ilk kez yandan kaydırmalı köklerine geri götürüyor. Metroid II’nin 3DS versiyonunun arkasındaki stüdyo Mercury Steam tarafından geliştirilen Dread, sayacıyla Samus Returns’ten ipuçları alıyor. sistem ve geliştirilmiş nişan alma/hareket kontrolleri.

Dread’in çeşitli benzersiz biyomları keşfetmek için mutlak bir zevktir. Gerçek Metroid tarzında, güvence altına alınması gereken birçok yükseltme ve ortaya çıkarılması gereken sırlar var. Harika macera duygusunun yanı sıra, Metroid Dread’de becerilerinizi test edecek gerçekten olağanüstü patron dövüşleri var. Dünya ayrıca, gizlice kaçınmanız ve sonunda devre dışı bırakmanız gereken korkunç robotik yaratıklar olan EMMI tarafından devriye gezen bölgelerle doludur.

Serinin uzun süredir hayranları, bu aksiyon dolu macera boyunca ilerleyen anlatıyı da takdir edecek. Oyun, GameSpot’un Metroid Dread incelemesinde 8/10 kazandı. “Metroid Dread her şeyden çok, uzun bir aradan sonra rahat bir yere geri dönmek gibi hissettiriyor,” diye yazdım. “Oyun rafine edilmiş ve karışıma yeni özellikler eklenmiş olsa da, Dread öncekilerin formülüne sıkı sıkıya bağlı kalıyor. Sonuç olarak, benim gibi uzun süredir hayranlar için bu muhtemelen en iyisi. Burada korkacak bir şey yok. Biz’ tekrar evdesin.”

2022’nin en büyük Switch münhasırlarından ikisi olan Kirby and the Forgotten Land ve Splatoon 3’teki indirimler de dahil olmak üzere şu anda çok daha fazla harika Nintendo Switch Siber Pazartesi fırsatı var.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1