Kara Cuma’yı kaçırdıysanız, Siber Pazartesi günümüzün en sıcak oyunlarından bazılarını yılın en düşük fiyatlarıyla kazanmak için son şansınız. Humble, büyük bir kitle ile eğlenceye katılıyor. Siber Pazartesi İndirimi Bu, PC oyunlarının devasa bir listesini içerir.

Her zaman olduğu gibi, Humble tarafından satılan anahtarların çoğu Steam’de kullanılabilir, ancak bazıları Epic Games Store, Ubisoft Connect ve hatta Nintendo Switch içindir. İndirimli katalogda aşağıdakiler gibi hit bağımsız oyunları bulacaksınız: Celeste 5 dolar için Kuzu Kültü 20 $ için ve Cuphead 14 dolar için. Ayrıca, gibi devasa gişe rekorları kıran filmler de bulacaksınız. Siberpunk 2077 30 $ için ve savaş tanrısı 37 dolar için. Ve Ekim ayının sonunda piyasaya sürülmesine rağmen, Gotham Şövalyeleri şimdiden 36$’a kadar büyük bir fiyat indirimi görüyor.

Herkese göre olmayacak ama reflekslerinizi ve alışılmışın dışında düşünme yeteneğinizi test edecek çılgın bir FPS oyunu arıyorsanız, göz atın Neon Beyaz. Stilize atıcı, adınızı yüksek puan tahtasına almaya çalışırken mümkün olduğunca hızlı seviyelerde yarışmanızı sağlar. The Game Awards tarafından 2022’nin En İyi Aksiyon Oyunu dalında aday gösterildi ve şu anda sadece 20$ ödeyerek kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Neon White incelememiz bunu “Counter-Strike’ın heyecan verici sörf haritalarının, Trackmania’nın zamana karşı deneme merkezli eğlencesinin ve görsel bir romanın anime ile aşılanmış anlatısının tuhaf bir karışımı” olarak adlandırdı. Bu ilginizi çektiyse, bu anlaşma ortadan kalkmadan önce kontrol ettiğinizden emin olun.

Diğer pek çok harika oyun Humble’da indirimlidir ve aşağıda listelenen en sevdiğimiz fırsatları bulacaksınız.

Humble’da En İyi Siber Pazartesi Fırsatları

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1