Deneyimler, Kara Cuma’yı Siber Pazartesi’nin izlediğini göstermiştir. Huawei Watch GT 3 Pro’yu 260 Euro’dan daha ucuza edinebilirsiniz. Bu nedenle, hala bir anlaşma arayışındaysanız ve şık bir akıllı saat arıyorsanız, bu fırsata bir göz atmalısınız. NextPit sizin için kontrol etti!

ABD yasağı sırasında bile Huawei, kesinlikle yüksek kaliteli donanım üretmeyi asla unutmadı. Bunun kanıtı, bugün bir anlaşma olarak önerdiğimiz akıllı saattir. Testimizde Huawei Watch GT 3 Pro, beş üzerinden dört yıldız aldı.

Huawei Watch GT 3 Pro satın almaya değer mi?

Öncelikle burada cazip bir fiyatla karşı karşıya olup olmadığımızı kontrol edelim. Çinliler önerilen perakende satış fiyatını (RRP) 369,99 avro olarak belirlediler, bu nedenle parça önceki tavsiyeden önemli ölçüde daha ucuz. Bu arada sokak fiyatı yaklaşık 280 avro seviyesinde sabitlendi. Akıllı saat, Kasım ayı ortasında zaten 260 Euro’ya satılsa da, fiyat hiçbir zaman mevcut olandan daha düşük olmamıştı. Bu yüzden kesinlikle almaya değer!

Ve 260 taşınız için ne alıyorsunuz? Son derece yüksek kaliteli malzemelere dayanan, teknik olarak çok güçlü bir akıllı saat. Huawei bu modelinde titanyum ve safir cam kullanıyor ve saatin çok zarif görünmesinin yanı sıra son derece sağlam olmasını da sağlıyor. İşlevsel olarak, bu fiyat aralığında iyi bir akıllı saatten bekleyebileceğiniz tüm sensörlere ve özelliklere sahip olursunuz. Yalnızca zayıflamış uygulama teklifi can sıkıcıdır.

Buna karşılık, Huawei Watch GT 3 Pro pil ömrü açısından tekrar puan alıyor: yoğun kullanımda bile bir hafta kolay! Testimize göre, aynı zamanda hızlı bir şekilde şarj oluyor, böylece zamanının çoğunu ait olduğu yerde, yani bileğinizde geçiriyor. NFC (Yakın Alan İletişimi) gibi GPS de yerleşiktir. Ancak yine de iki olumsuzluk var: NFC’ye rağmen saatte mobil ödeme yok ve LTE desteği de yok. Her ikisinin de üstesinden gelebilirseniz, Huawei’nin akıllı asil saati için sunulan teklife kesinlikle göz atmalısınız.genel-27