Kara Cuma sona ermiş olabilir, ancak Siber Pazartesi sırasında Xbox ve PC için piyasadaki en iyi oyun kumandalarından biri için anlaşma yapma şansı hala var. süper 8BitDo Nihai şimdi sadece gidiyor 36 dolar, her zamanki 45$ satış fiyatından büyük bir indirim. Bu bir Amazon Lightning Fırsatıdır ve yalnızca Siber Pazartesi’nin sonuna kadar (veya tükenene kadar) geçerlidir.

Bu denetleyiciyi bu kadar iyi yapan şey, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC üzerinde çalışabilen çok platformlu bir cihaz olmasıdır. 8BitDo Ultimate’ın Xbox ve PC için kablolu bir denetleyici olduğunu belirtmekte fayda var, ancak yine de kolayca en iyi Xbox denetleyicilerinden biri. Bu fiyata sadece siyah ve Pastel Pembe modelleri mevcuttur.

Şekli ve kaliteli bileşenlere sahip olmasıyla elinize rahat oturmasının yanı sıra, burada önemli olan kişiselleştirme seçeneğidir. 8BitDo’nun yazılımını kullanarak girişlerinize ince ayar yapabilir, analog çubuk hassasiyetinizi ayarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz ve kontrol cihazı, aralarında anında geçiş yapabileceğiniz üç adede kadar profili saklayabilir. Call of Duty oynadığınızda hızlı tetik çekmeyi destekleyen bir kurulum, Forza Horizon oynadığınızda analog çubuk hassasiyetini artıran bir profil ve dövüş oyunları için özel bir düzenleme istiyorsanız, kolayca kapsanacaksınız.

Daha fazla pazarlık için GameSpot’un Xbox, PlayStation ve Nintendo için en iyi Siber Pazartesi fırsatlarını içeren derlemesine göz atmayı unutmayın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1