Çok yönlü, taşınabilir, güçlü ve üretken bir alternatif bulmaya çalışırken Chromebook’ları hemen düşünmeyebilirsiniz. sıkı bir bütçeyle satın alınabilecek en iyi iPad’ler var, ancak bu sıcak yeni Siber Pazartesi 2022 anlaşması (aşağı yukarı) tüm bu kutuları aynı anda başarıyla işaretliyor gibi görünüyor.

Best Buy’da 199 ABD doları olan 11 inç Lenovo IdeaPad Duet 3 Chromebook yapılandırmasının şu anda sunduğu kesinlikle inanılmaz değer göz önüne alındığında, durumun uzun süre böyle olması pek olası değil.

Bu ultra uygun fiyatlı tablet (biraz yanıltıcı bir adla), yalnızca mobil içerik tüketimi bağımlılığınızı kontrol altında tutmak için bol miktarda ekran alanı sunmakla kalmaz, aynı zamanda hiçbir ekstra ücret ödemeden üretkenliği artıran hoş, küçük bir klavye sunar.

Doğru, Noel’den önce, hem Chrome OS tabanlı bir tablet (yerel Android uygulama desteğiyle) hem de yapabileceğiniz (hafif) türden bir mini dizüstü bilgisayar olarak tamamen çifte görev üstlenebilen bir cihazda cimri iki Benjamin harcayabilirsiniz. masanızda veya ofiste olmadığınızda açık.
  • Noel’den önce harika bir indirimle ne alacağınızı bilmiyor musunuz? En iyiler listemizin tamamına göz atın İlham almak için Siber Pazartesi tablet fırsatları!
Açıkçası, bu Microsoft’un Windows destekli doğrudan bir rakibi değil Yüzey Pro 9 (veya Profesyonel 8 veya Pro 7), ancak az pişmiş, yüceltilmiş bir oyuncak da değil, makul derecede hızlı bir Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 işlemciyi paketliyor ve kuşkusuz harika olmayan bir 4GB RAM sayısına razı olurken en değerli içeriğinizin 128 g’ını yerel olarak depolamanıza izin veriyor.

Kulaklık jakı ve microSD kart yuvasının olmayışı da dahil olmak üzere göze batan kusurlarına rağmen, IdeaPad Duet 3 Chromebook (klavyeli) ve yerleşik bir destek ayağı), 2000 x 1200 piksellik yeterli ekran çözünürlüğünün yanı sıra oldukça tatmin edici 10 saatlik pil ömrü derecesiyle övünen, yadsınamaz bir Siber Pazartesi pazarlığıdır.

Üretkenlik, ham güç, bağlantı noktaları, bağlantı ve bellek açısından bundan daha iyisini yapabilir misiniz? Kesinlikle… eğer yüzlerce dolar daha öksürmeyi göze alabilirsen. Değilse, Best Buy’ın kapsamlı Siber Pazartesi indirimi bugün sona ermeden önce tetiği çekmek isteyebilirsiniz.telefon-1