Genshin Impact’in 3.2 sürümünün ardından, gezginlerin uzun zamandır beklenen etkileşime ve savaşmaya yol açması korkulukNahida gibi yeni oynanabilir karakterlerin piyasaya sürülmesi, gibi yakında çıkacak karakterler Leylave bir dizi etkileşimli etkinlik, oyuncuları sürümde neler olacağı konusunda heyecanlandırdı 3.3 Genshin Etkisi.

Gezgin, bugün Genshin Impact’in sızıntı dünyasının derinliklerine inelim ve 3.3’ün çıkışından neler bekleyebileceğimizi açıklayalım: yeni karakterler, silahlar, tekrarlarve Yaklaşan Etkinlikler.

Aşağıdaki paragraflar ve kaynakları güvenilirdir ancak planlanan nihai ürün sürümünü göstermez. 7inci Aralık 2022 ve kadar çalışması bekleniyor 16inci Ocak 2023.

Sürüm 3.3 Özel Program Sanatı

Genshin Impact’in 3.3 Sürümünde Neler Geliyor?

  • Yeni Karakterler: Avare ve Faruzaniki yeni Anemo karakterlerin çıkması bekleniyor.
  • Yeni Silahlar: İki yeni silahın da piyasaya sürülmesi bekleniyor
  • Yeni Oyun Sonu İçeriği: Genius Çağırma TCG’si 3.3 güncellemesinde gelen kalıcı bir mini kart oyunudur.
  • Yeni Eserler: Kayıp Cennet Çiçeği ve Çöl Köşkü Chronicle
  • Olaylar: Herkesin favori etkinlikleri, rüzgar izi ve Sisli Zindan, dönmesi bekleniyor. Bu güncellemedeki ana olay, adı verilen bir şey olacak. Akitsu KimodameshiEtrafında dönen Arataki itto ve Shikanoin Heizou.
  • Tekrarlar: Arataki Itto ve Raiden Shogun ve Kamisato Ayato. Karakterlerin ilgili özel silahları da karakterlerin yanında yeniden çalıştırılıyor!

Genshin Impact Sürüm 3.3’teki Yeni Karakterler Kimler?

En son sürümde iki yeni karakterin ilk kez sahneye çıkacağı onaylandı. Avare ve Faruzan.

Gezgin (Scaramouche)

Gezgin: Anemo
Avare

bu Avare yaklaşan bir 5 yıldızlı Anemo birim. Genshin’in Reddit ve diğer çeşitli kaynaklardan sızdıranların topladığı verilere göre, bir katalizör tercih ettiği silah olarak.

Kitinin en heyecan verici yanı, Normal ve Yüklü Saldırı HSR’sini ve AoE’sini artırarak düşmanlarının üzerinde gezinmesine olanak tanıyan Elemental becerisidir. Oyuncular, sırasıyla bağlı sprint ve zıplama düğmelerine basarak koşabilir ve gezinme yüksekliklerini artırabilir. Yakında onu derinlemesine bir makalede ele almamızı bekleyin!

bu AvareElemental Burst, birden çok AoE örneğini ele alan bir vakum alanı çağırır. Anemo DMG.

Şunlar sızan videolar Reddit’ten yeteneklerini sergiliyor

Wanderer’ın Savaş Yetenekleri
Wanderer’s Burst Vurgulama

Faruzan

Faruzan : Anemo
Faruzan

Genshin Etkisisonraki karakter sızıntısı, Faruzanbir 4 yıldızlı Anemo Bow kullanıcısı3.3 sürümünde yayınlanacağı tahmin ediliyor.

FaruzanElemental Becerisi, Yüklü Saldırılarını daha güçlü hale getirir ve Elemental Patlaması nöbetler geçirir. Anemo DMG. Ayrıca, rakibinizin Anemo Res ve karakterinizin Anemo DMG bonusu.

Solo Faruzan:

Faruzan Vitrin

Aşağıda, bir takım kompozisyonunu gösteren başka bir klip var. Faruzan ve Avare.

Genshin Impact’in 3.3 Sürümünde Hangi Silahlar Geliyor?

İki yeni silahın da 3.3’ün bir parçası olduğu söyleniyor. Alaya (Avareimzası) ve kasabuzo (etkinliğe özel).

kasabuzo

bu kasabuzo 510 Temel ATK ve Alt-stat 165 Elemental Mastery ile 4 yıldızlı bir kılıçtır. Silahın pasifi, rakibinize korku Saldırıya uğradığında etkisi, silah sahibinin HSR’ını arttırır.

Kaynaklara göre, bu pasifin düzgün bir şekilde tercüme edilmesi gerekiyor, yani sızıntı yapanların hala etkilerini tam olarak deşifre etmesi gerekiyor; güncellemeler için bizi izlemeye devam edin!

Alaya

Alaya 674 beklenen Temel ATK ve 44,1 CRIT DMG Alt-stat ile 5 yıldızlı bir katalizördür. Element Becerinizi kullandığınızda, katalizörün pasifi, kuşandığınız karakterin Normal Saldırı HSR’sini her saniye güçlendirir.

Normal Saldırılarınız düşmanları vurduğunda, buff maksimum 10 yığın olmak üzere iki kez birikir.

Genshin 3.3’te Hangi Karakterler Yeniden Çalışıyor?

Arataki itto bu yaklaşan güncelleme ikinci tekrarını alıyor! Genshin’in sızdırdığına inanılacaksa, yanında yer alacak Avare 3.3’ün ilk yarısında.

Raiden Şogun ayrıca 3.3 güncellemesinin ikinci yarısında ikinci tekrarını alıyor. Ayrıca HoYoverse’den resmi onayımız var. Kamisato ayato güncellemenin ikinci yarısında Shogun’unun yanında koşacak.

Genshin Impact’in 3.3 Sürümünde Hangi Etkinlikler Geliyor?

@genshinBLANK’a göre, Genshin’in bizim için sıraladığı birçok yeni etkinlik fikri var, bunlara unutulmaz tekrarlar da dahil. rüzgar izi ve Sisli Zindanlar. Belki de buna benzer bir “balon toplama etkinliği” de olacak. anımsatan rejim gezginlerin 2.8 sürümünde arkadaşlarıyla birlikte dünyayı yeniden ziyaret ederken keyif aldıkları etkinlik Altın Elma Takımadaları.

Akitsu Kimodameshi bu güncelleme sırasındaki ana etkinliğin adıdır; olaylar görev dizisi etrafında döner Heizou ve itto. Ayrıca, oyuncular ücretsiz bir kılıç alabilirler. kasabuzoolay sırasında.

Akitsu Kimodameshi etkinlik yeri
Aracılığıyla linze

Etkinlik resmi olarak onaylandı, işte Genshin Impacts’in Canlı Yayınından bir kesit

Akitsu Kimodameshi sürüm 3.3

Genshin Impact Sürüm 3.3’te Hangi Yeni Eserler Geliyor?

Sızan görüntülere göre Genshin Impact’in en yeni eserleri, Çöl Köşkü Chronicle ve Kayıp Cennet Çiçeği.

Çöl Köşkü Chronicle

bu Çöl Köşkü Chronicle Estetiğine (ve meraklarına) bakılırsa eser, onun Avare‘nin en iyi slot seti.

2 parçalı set efekti, kuşanan karakterin Anemo HSR %15 oranında. 4 parçalık bir set kuşanmak, başarılı bir Charged Attack vuruşu yaptıktan sonra, kuşanan karakterinizin Normal/Charged/Plunging Attack HSR’ını %30 ve ATK HIZINI %10 artırır.

Çöl Köşkü Chronicle
Çöl Köşkü Chronicle

Kayıp Cennet Çiçeği

2 parça efekti, karakterinizin Element Ustalığını 80 artırır. Ayrıca, 4 parça efekti, kuşandığınız birimin Çiçek açmak, hiper çiçekve Tomurcuk %50 oranında reaksiyon DMG’si. Bu tepkileri tetikledikten sonra birim, daha önce belirtilen bonusa %25 ek bonus alır. 1 saniye başına en fazla 1 ekleme ve 10 saniye boyunca 4 eş zamanlı oluşum olabilir. Bu etkiler saha dışından tetiklenebilir.

Bu setin efektleri, Dendrotabanlı ekipler, delicesine güçlü temel tepkileri harekete geçirmek için. Oyuncular kendilerini aşağıdaki gibi karakterler oluştururken bulabilirler: Nahida ve Collei

Kayıp Cennet Çiçeği
Kayıp Cennet Çiçeği

Oyuncular Genshin’in 3.3 Sürümünde Oyun Sonu İçeriğini Alıyor Mu?

Evet! Geliştirici ekibi, oyuncuların karşılaştığı en sesli soruna yanıt vermek için çok çalıştı: tekrar oynanabilirlik. Her 15 günde bir dönen Spiral Abyss ve ara sıra gerçekleşen etkinlik döngüleri dışında, oyuncuların oyuna geri dönmek için hiçbir motivasyonları yoktu.

Dahi Davet TCG (umarız) bu sorunu ele alacak ve içinde yerleşik olarak rekabetçi PvP mekaniği bulunan bir PvE kart oyunu sunacak. Yine de oyun, ikincisi için ödül dağıtmayacak.

Genius Invokation TCG - Genshin Etki Kart Oyunu
Genshin Impact’in Kart Oyunu

Oyuncular oyunun kurallarını okuyabilir burada. Ancak, lütfen bu kural kitabının HoYoverse’nin planladığı nihai ürünün göstergesi olmadığını ve bu nedenle değişikliğe tabi olduğunu unutmayın.

Çözüm

Bugün sizin için sahip olduğumuz tüm güvenilir bilgiler bu kadar millet! Yaklaşan güncelleme için heyecanlı mısınız? Genshin Impact’in 3.3 güncellemesinin belirli karakterleri veya yönleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Lütfen yorumlarda bize bildirin!oyun-5