Çoğu telefon yalnızca telefonla ilgili şeyler yapar, ancak Galaxy Z Fold 4 farklıdır. Samsung’un en yeni katlanabilir telefonu, üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza izin verme konusunda eşsizdir. Bu hala nispeten yeni bir teknoloji olduğundan ve geleneksel telefonlardan daha maliyetli olduğundan, oldukça pahalı ama sizin için şanslı, cihaz şu anda 450$’a kadar indirimli. Siber Pazartesi.

Galaxy Z Fold 4, günümüzde mevcut olan en çok yönlü cihazlardan biridir. Tablet işlerinizi yapmanıza yardımcı olmak için 7,6 inçlik bir dahili ekrana sahiptir ve normal günlük işler için dışarıda 6,2 inçlik bir ekran vardır.

Fold 4’ün dizüstü bilgisayarınızın yerini alabileceğini söyleyecek kadar ileri gitmesek de, başka seçeneğiniz olmadığında bilgisayarın yerini alabilir. Ayrıca, masaüstü benzeri bir deneyim için Samsung’un DeX platformunu destekler.

Cihaz ayrıca S Pen ekran kalemini de destekler, bu nedenle not almak ve karalama yapmak için de harikadır.

Amiral gemisi Snapdragon 8 Plus Gen 1 yongası, her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlar ve 4.400 mAh pil şovu yönetir. Telefonda, Galaxy S22 gibi amiral gemilerindekilerle karşılaştırılabilir üçü arkada olmak üzere toplam beş kamera bulunuyor.

Fold 4, 1.799,99 dolardan başlıyor; bu, ne kadar iyi olursa olsun çoğu insanın bir telefona harcamak isteyeceği bir miktar değil. Bu nedenle, bugün cihazı satın almak için harika bir zaman, çünkü Samsung’da muazzam bir 450$ indirimle fiyatı 1349,99$’a düşürdü. Daha fazla tasarruf için, kullanılmış bir telefonla takas edebilir ve Fold 4’ü 449,99$ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz.

Herhangi bir nedenle Samsung aracılığıyla almak istemiyorsanız, Amazon ayrıca Fold 4’ü 1.399,99 dolara satıyor.

Bunlar Siber Pazartesi fırsatları ve yarına kadar ortadan kalkacak ve kimse Fold 4’ün bu kadar yüksek indirimler alıp almayacağını ve ne zaman alacağını bilmiyor;telefon-1