Bugünden Pazartesi ve bunun tek bir anlamı olabilir: Bir hafta daha Wordle rehberleriyle birlikteyiz. Uzun bir hafta sonundan sonra, işlerin akışına geri dönme zamanı ve Wordle’ı doğru hale getirerek bunu yaptığınızdan emin olmak için buradayız. Şans eseri, Wordle tanrıları oyunculara haftaya başlamaları için çok zor bir kelime vermediler, ancak bu, oyuncuların hemen tahmin edebileceği bir kelime olmayabilir. 28 Kasım Wordle’a henüz başlamadıysanız, önerilen başlangıç ​​kelimeleri listemize göz atabilirsiniz. Ancak, başlangıç ​​noktasını geçtiyseniz ve bu makaleyi ziyaret ediyorsanız, yardıma ihtiyacınız olabilir.

İşte burada devreye girebiliriz. Aşağıda, oyuncular bugünkü Wordle için iki ipucu bulacaklar. İpuçlarını yeterince yararlı bulamayan oyuncular için tam yanıtı da açıkladık.

Bugünün Wordle Yanıtı – 28 Kasım 2022

Doğrudan cevapla ilgili olan, ancak onu ele vermeyeceğimiz birkaç ipucu ile başlayacağız.

  • İpucu 1: Bu kelime genellikle bir bardak suyu tarif etmek için kullanılır. Eşanlamlısı “ılık” olacaktır.
  • İpucu 2: Bu kelimede biri kelimenin başına, diğeri sonuna yakın olmak üzere iki sesli harf vardır. Kelimede yinelenen harf yoktur. Bitiş harfi “d” dir.

Bu ipuçları işinize yaramaya yetmediyse, 28 Kasım Wordle’ın tam yanıtı için okumaya devam edebilirsiniz. Tam cevap “ılık” dır. Kullanıcıların bileceği çok yaygın bir kelime değil ama kesinlikle en kötü cevap da değil. Umarım, her oyuncu cevabı doğru tahmin edebildi ve serisine devam edebildi. Wordle kılavuzlarımızın başka bir baskısı için yarın tekrar kontrol edin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1