Biraz gol atmak istiyorsan Bu Siber Pazartesi günü Amazon’da inanılmaz fırsatlar, satın almayı unutmak isteyebilirsiniz. Apple, Google, OnePlus veya Samsung’un amiral gemisi. Bunu söylemek muhtemelen çok cüretkar, ancak Sony’nin olağanüstü kamera odaklı Xperia PRO-I amiral gemisi şu anda Amazon’da şaşırtıcı bir 800$ indirimde. Sony şu anda en üst düzey ürünlerinde çok büyük indirimler sunuyor, bu nedenle bu muhtemelen şu anda Amazon’da yürütülen en iyi Siber Pazartesi fırsatlarından biridir. Yaklaşık 800 $’lık tasarruf, Sony’nin Amazon müşterilerine şimdiye kadar sunduğu en büyük indirimlerden biri olan yaklaşık %45 indirim anlamına geliyor.

Daha da önemlisi, bu özel ABD modelinin (XQBE62) kilidi açılmış olarak gelir ve ülkedeki tüm büyük taşıyıcılarla çalışır. Telefon 512 GB depolama alanı, çift SIM desteği içerir ve genellikle 1.800 ABD Doları’na satılır, bu nedenle en azından (varsa) tatil sezonuna kadar daha iyi bir anlaşma yapmayacağınızı söylemek doğru olur. Xperia PRO-I, Android 11’e sahip olduğundan, aslında telefonu aldığınızda indirebileceğiniz bir Android 12 güncellemesi vardır.

Yaklaşık bir yıl önce piyasaya sürülen Xperia PRO-I, muhtemelen Sony’nin en gelişmiş kameralı telefonu. Üçlü kamera kurulumunda Zeiss optik ve T lens kaplama bulunur ve kullanıcıların 120 fps’de (saniyedeki kare sayısı) 4K videoları kolayca çekmesine olanak tanır.

Qualcomm tarafından desteklenmektedir Snapdragon 888 5G işlemci, 12 GB RAM ve 512 GB ile birleştiğinde, Xperia PRO-I performans söz konusu olduğunda kesinlikle hayal kırıklığına uğratmaz. Çarpıcı 6,5 inçlik OLED ekranın şaşırtıcı bir 1644 x 3840 piksel çözünürlüğe sahip olduğundan ve Corning Gorilla Glass Victus tarafından korunduğundan bahsetmiyorum bile.

Sony, yıllar içinde mobil işini büyük ölçüde küçültmüş olsa da, şirket hala düzgün telefonlar üretiyor. Bazılarının Amerika Birleşik Devletleri’nde hala satılıyor olmasından mutluyuz.telefon-1