2019 Kış TCA Turunda Kevin Bacon.

resim: Frederick M.Brown (Getty Resimleri)

MCU’nun sıklıkla sağlayacağına güvenebileceğiniz bir şey varsa, o da genellikle geri aramak. Yakın zamanda yayınlanan galaksinin gardiyanları tatil özel kendisi olarak Kevin Bacon’u getirerek belki de tüm girişimin en büyük geri aramasını sunuyor. bunu hatırlayabilirsin Chris Pratt’ın Yıldız Efendisi derinden aşık olduğunu 13. Cuma ve Başıboş aktör ve Guardians’ın pek çok görünüşü boyunca uzaylı arkadaşlarına bunu iyi bilinir hale getirdi.

Bacon’ın kendisi için söyledi IGN 2014’te isminin bırakılacağına dair gerçekten hiçbir fikri yoktu. Muhafızlar filmi izleme şansı bulana kadar. Bunu “çok garip bir deneyim ama harika” olarak nitelendirdi. Bu yüzden, yaklaşık on yıl sonra MCU’da olma olasılığı kendisine yaklaşıldığında, bu şansın üzerine atladı. “Senaryoyu gerçekten okumadım. Ben sadece ‘Ah evet, kulağa harika geliyor’ dedim.”

bu Muhafızlar özel biriydi ilk şeyler Marvel, Disney+ için yapmayı planladı, ancak bunu bilmiyor olabilirsiniz. yönetmen arasında James Gunn’ın ateşleme (ve yeniden işe alma) itibaren Galaksinin Koruyucuları Vol. 3sonraki DC’ye atlave ardından pandemi, bu projeyi hayata geçirmek zaman aldı. Bacon, fikrin ortaya atılmasının “birkaç yıl” olduğunu kabul etti ve o zamanlar ilk imza attığında, gerçekten kendi başına oynayıp oynamayacağından tam olarak emin değildi.

Gunn ona senaryoyu verdikten ve aktör onun da şarkı söyleyeceğini öğrendikten sonra, projeye daha da fazla dahil oldu. Bacon, “Gunn tüm melodilere atıfta bulundu, bu yüzden sırf her şeyin havasını hissetmek ve onu çokça dinlemek için hemen kendime bir çalma listesi yaptım,” dedi. Özel etkinliğin en büyük müzikal özelliği, MCU’nun Old 97’lerin versiyonuyla yaptığı bir rock and roll şarkısı, yapmaktan zevk aldığı bir sekans. “Bence Noel’i klişeleştirmeden tatlılık ve duygusallığın gerçekten hoş bir kombinasyonuna sahip. Ve harika ve ben onu sevdim.

Gunn hakkında konuşurken Bacon, onu “bir güç merkezi… Harika bir sesi ve harika bir gözü var ve süper zeki” olarak tanımladı. Yönetmen ve Guardians ekibinin geri kalanıyla olan deneyiminin, “herkesin ve en çok da benim çok eğlendiğim” bir ofis Noel partisi gibiydi diye devam etti.

Kevin Bacon’u izleyebilirsiniz. Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Disney+’ta veya seçtiğiniz müzik platformunda film müziğini dinleyin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve hakkında bilmeniz gereken her şey ejderha evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7