Kara Cuma gibi anlaşma günleri, şüphesiz akıllı eve geçmek için mükemmel bir zamandır. Amazon, beşinci nesil Echo Dot ve Philips Hue’dan iki akıllı lambadan oluşan mükemmel paketi bizim için bir araya getirdi!

Bugün akıllı bir ışık görmek istiyorsanız, hala az bilinen yeni ticaret platformu Amazon’u öneriyoruz. Amazon, her zaman olduğu gibi, şirket içi ürünlerini böyle günlerde rekabetçi fiyatlarla satıyor. Bugün bu, kapsamlı Philips Hue akıllı aydınlatma serisinin üreticisi Signify ile birlikte yapılıyor.

Echo Dot paketi ve Philips Hue ikili paketi buna değer mi?

Dediğim gibi, Kara Cuma gibi günlerde, Amazon’un genellikle kendi aralığında sunabileceği çok sayıda fiyat kırıcı vardır. Şu anda beşinci nesil Echo Dot için 59,90 Euro yerine yalnızca 24,99 Euro ödediğiniz anlamına gelir. Yani bu akıllı asistana sadece Akıllı Ev için ihtiyacınız varsa, bu fiyata tereddüt etmeden saldırabilirsiniz.

Ancak yine de “Akıllı Ev” konusuna girmeyi düşünüyorsanız, akıllı aydınlatma bunun önemli bir parçasıdır. Philips Hue bu alandaki en iyi köpektir, bu nedenle Amazon bu teklif için mümkün olan en iyi iş ortağında karar kıldı. Azaltılmış Echo Dot’a bir onluk ekleyin ve ayrıca iki beyaz Akıllı Ampul (E27) alacaksınız. Elbette bunları ayrı olarak da şu anda 24,99 Euro’ya satın alabilirsiniz.

Bu fiyat, genellikle ücretlendirilenle hemen hemen uyumludur. Fiyat platformları bana, son iki veya üç Euro’nun aşağı yukarı istendiğini gösteriyor. Şu anda ikisini de ayrı ayrı satın alıyorsanız, elli ödemeniz gerekecek, bu nedenle 35 Euro’nun biraz altındaki paket çok iyi bir teklif.

Echo Dot ile akıllı evinizi sesle kontrol edebilir, müzik çalabilir, ışıklarınızı mantıklı bir şekilde açıp kapatabilir ve hatta isterseniz fıkralar anlatabilirsiniz. Akıllı Ampuller, Philips Hue Bridge olmadan Echo Dot ile birlikte çalışır. Sizin için, kulübenizde akıllı ışık oluşturmak için sadece ampulleri vidalamanız gerektiği anlamına gelir. Sıcak beyaz ışık elbette kısılabilir. Elbette aydınlatmayı yalnızca sesle değil, Philips Hue uygulaması aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz.

Ne dersin? Akıllı ev diyarına ilk kez ayak bastığınız gün bugün mü? Yorumlarda bize bildirin!genel-27