Sonunda Kara Cuma! Tabii ki, eBay Re-Store’daki haftalık en iyi fırsatlarımız da bu resmi fırsat tatilinde sizin için mevcut! Bu sefer yine rakipsiz bir fiyata bir Apple iPhone 13 mini ve 300 Euro daha ucuza Samsung Galaxy S21 Ultra var. Samsung Galaxy Watch 4 Classic’te de heyecan verici bir anlaşma var ve Xbox Series S bile bugün sıralamamızda kendine yer edindi.

verildi, teşekkürler Anlaşmalar fırsat pazarı bu hafta çok sıcaktı ve kaçırmamanız için size mümkün olduğunca çok fırsat getirmek istiyoruz. Bu, eBay yeniden mağazasını dışlamaz, bu yüzden mücadeleye geri döndük ve en iyi teknoloji fırsatlarını seçtik. Ayrıca eBay ana sayfasında her gün heyecan verici teklifler var ki bunlara yazının devamında geleceğiz.

Re-Store’da elbette heyecan verici bir kupon kampanyası da var. Böylece kodu kullanabilirsiniz “RESTORENOV22” Seçili öğelerde yüzde 10 oranında tasarruf edin. Bu tür kuponlar için olağan koşullar geçerlidir ve tek tek ürünlerde 50 Euro’dan fazla tasarruf edemezsiniz. Kupon ayrıca iki defaya kadar kullanılabilir.

Bunlar haftanın en iyi yeniden mağaza fırsatları

Elbette kupon için uygun ürünler de var. Böylece mükemmel durumda Apple iPhone 13 mini (test) ve iyi durumda Samsung Galaxy S21 Ultra’yı (test) bununla en iyi fiyata alabilirsiniz. Ancak Galaxy Watch 4 Classic’i 42 mm versiyonunda da Re-Store’dan yaklaşık 50 Euro daha ucuza edinebilirsiniz. Yeniden mağazada 3. nesil Apple AirPod’lar da var. Bunlar bir iptalin kulak içi parçalarıdır ve bu nedenle yeni öğelerdir. Oyuncular için en uygun fiyata Xbox Series S de var.

Bu fırsatlardan yararlanmak istemiyorsanız, elbette yeniden mağazaya kendiniz göz atabilirsiniz. Ancak kuponun birçok ürün için, ancak yalnızca seçilen ürünler için geçerli olduğundan emin olun.

Elbette eBay, Kara Cuma’da da yer alıyor. Hafta boyunca online müzayede evinin ana sayfasında yer alan ucuz günlük kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, mümkün olduğunca sık tekrar kontrol edin, çünkü buradaki teklif çok hızlı değişir.

Haftaya genel bakışımız bu şekilde. Bu nedenle, Kara Cuma günü belirli cihazlar arıyorsanız, kesinlikle Yeniden Mağaza veya eBay’in günlük fırsatlarına göz atmaya değer. Ayrıca, Noel’e yalnızca bir ay kaldığını ve hediye alışverişine başlamak için asla erken olmadığını unutmayın.

Anlaşmalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu hafta senin için bir şey var mıydı? Yorumlarda bize bildirin!genel-27