Kapsamlı bir Red Dead Redemption 2 modu, Rockstar Western sandbox oyununa yeni tetikçi görevleri getiriyor, sağlam ve çok ihtiyaç duyulan bir RDR2 güncellemesi ve GTA 6’nın çıkış tarihini dört gözle beklerken Arthur Morgan olarak zaman geçirmek için daha fazlasını sunuyor.

Sözleşmeler Remastered, Red Dead Redemption 2’nin tek oyunculu modu için bir dizi suikast tabanlı görev sunuyor ve yeni mekanikler, dinamik görev senaryoları ve rastgele bir oluşturucu sayesinde teorik olarak sonsuz yeni görevler ekleyerek önceki Sözleşmeler modunu büyük ölçüde güncelliyor.

Red Dead Redemption 2’nin tüm büyük şehirlerinde, NPC’lerden sözleşmeler toplayabilirsiniz; bu noktada size, açık dünya oyununun yerel nüfusundan prosedürel olarak oluşturulmuş ve koparılmış olan talihsiz işaretinizin bir fotoğrafı sunulur. Bazı durumlarda, elde edeceğiniz tek şey bir fotoğraf ve zorlu bir konumdur, bu nedenle bu yeni Red Dead deneyiminin bir parçası, hedefinizi kalabalıktan seçmek için gözlem ve sonuç çıkarma becerilerinizi kullanmaktır.

Aptal da değiller: Sözleşmeler Yeniden Düzenlendi, hedeflerinizin onların peşinde olduğunuzu bildikleri ve fark edilmemek için yerel halkla uyum sağlamaya çalışacakları anlamına gelir. Onları fark edilmeden bulmaya çalıştığınızda, atmosferik bir kedi fare oyununa dönüşür ve onlar da olabildiğince göze çarpmamak için mücadele ederler.

Bununla birlikte, diğer yeni özellikler size üstünlük sağlayabilir. Hedefinizi dışarı çıkarmanız gerekirse, bir rehine alıp kafasına silah dayayarak, olası kurbanınız dışarı çıkmadığı takdirde hayatlarını tehdit edebilirsiniz. Red Dead Redemption 2’nin tek oyunculu modunu büyük ölçüde genişleterek ve bazı harika kafa vuruşu anlarına izin vererek, şu adresten Sözleşmeler Yeniden Düzenlendi alabilirsiniz: Nexus Modları.

Red Dead Redemption 2 çantanızsa, diğer bazı fantastik Western oyunlarına göz atın. Rockstar eserlerine biraz daha özelleştirme getirmek için en iyi GTA 5 modlarını veya GTA RP sunucularını da denemek isteyebilirsiniz.oyun-2