Ultraviolette elektrikli bisiklet F77'yi piyasaya sürdü, 3.8 lakh Rs'den başlıyor

Otomotiv şirketi ultraviyole ilk yüksek performanslı elektrikli motosikleti F77’yi ticari olarak piyasaya sürdü ve showroom çıkış fiyatı 3,8 lakh Rs’den başladı.

Müşteriler için Airstrike, Shadow ve Laser olmak üzere üç farklı modelde sunulan F77, sıfırdan Hindistan’da üretildi ve teslimatlar Ocak ayında Bengaluru’da başlayacak, ardından tüm Hindistan’da piyasaya sürülecek ve şirkete ait bir servis hizmeti verilecek. 2023’e kadar ekosistem. şirketten yapılan açıklamada.

“F77, üstün performansın ve tavizsiz gücün, Hindistan’ın beklediği çarpıcı bir form faktöründe bir araya getirilebileceğini kanıtlıyor ve çok yakında tüm dünyada satışa sunulacak.” Narayan SubramaniamUltraviolette’in kurucu ortağı ve CEO’su.

Ayrıca Oku

Sony Honda, yaklaşmakta olan otonom elektrikli arabasında PS5'i kurabilir
Merkez, elektrikli araç pillerinin push üretimi için Think sayesinde iş birliği yapıyor

E-bisiklet, şaşırtıcı bir 95 Nm tepe tork ve 29 kW (38,9 HP) tepe güç üreten en üst varyant olan F77 Recon’da entegre bir 10,3 kWh lityum-iyon pil mimarisi tarafından desteklenmektedir.

Sektördeki en gelişmiş pil takımıyla, 307 km’lik bir menzil sunuyor ki bu, Hindistan’daki herhangi bir elektrikli iki tekerlekli araç için en yüksek menzil.

Şirket, “Havacılık mühendisliğinden ilham alan ve sınıfına göre ayrı bir tasarımda sektör lideri menzil ve performansa sahip olan” F77, elektrikli araçların kimliğini küresel olarak yeniden tanımlıyor.

Ultraviolette ayrıca sınırlı sayıda F77 serisini duyurdu ve sadece 77 adet üretilecek.

Benzersiz numaralı sınırlı sayıda üretilen araçlar, art yakıcı sarısı ile meteor grisi olarak sunulacak. 30,2 kW (40,5 HP) pik güç ve 100 Nm pik tork ile gelir ve 0’dan 100 km/s hızlanmaya 7,8 saniyede ve 152 km/s azami hıza ulaşır.

“Ticari lansmanı ile F77, 5 yılı aşkın Ar-Ge ile desteklenen, Hindistan’daki teknolojik açıdan en gelişmiş elektrikli motosiklet olduğu inkar edilemez” dedi. Niraj Rajmohankurucu ortak ve CTOUltraviyole.

Şirket, F77 için 190’dan fazla ülkeden 70.000 kadar ön kayıt talebinin alındığını söyledi.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9