Bir dizi yeni oyunun Kara Cuma için büyük indirimler aldığını görüyoruz ve yatırım yapmak için bir JRPG oyunu arıyorsanız, iyi haber şu ki Star Ocean: The Divine Force indirim eğlencesine yeni katıldı. kuyu. Sadece birkaç hafta önce piyasaya sürülen oyunu PS5, PS4, Xbox Series X|S veya Xbox One’da 2019’da edinebilirsiniz. 39 dolar GameStop ve Amazon’dan %35 indirimle sonuçlanıyor.

Star Ocean serisine aşina değilseniz, The Divine Force bol miktarda aksiyon, uzaylı düşmanlar ve garip arazileri keşfederken sizi saatlerce sürebilecek bir hikayeye sahip bir bilim kurgu RPG’sidir. O zamanlar eleştirmenler tarafından pek iyi karşılanmayan bir oyun olan Star Ocean: Integrity and Faithless’ın piyasaya sürülmesinden altı yıl sonra gelen The Divine Force, yenilenmiş dövüş ve ilginç karakterlerle dolu destansı bir hikaye sunuyor.

Daha fazla oyun fırsatı için Kara Cuma boyunca sizi cezbedecek çok şey var. PS5’e özel Returnal, şu anda yalnızca 29$ olan bilimkurgu tehlikesine daha acımasız bir yaklaşım, Digimon Survive 17$, Uncharted: Legacy of Thieves Collection 20$ ve Elden Ring’i 35$’a alabilirsiniz. Daha da fazla seçenek için GameSpot’un Nintendo, Xbox ve PlayStation için Kara Cuma özetlerine göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1