tarafından indirimli Kara Cuma’dan birkaç hafta önce neredeyse tüm büyük ABD perakendecilerinde harika bir 250 dolar, 6,6 inç Galaxy S22+ güç merkezi, dün yalnızca Amazon’da normal 999,99 ABD doları başlangıç ​​fiyatından 30 ABD doları daha indirim yaptı.

Nasıl olduğunu görmek yeni anlaşma açıkça ve çok net bir şekilde 2022 Kara Cuma olayı olarak etiketlendi, doğal olarak, en azından bu özel e-ticaret devinden ve en azından Kasım’ın Siber Pazartesi gününe kadar erken tatil tasarrufları açısından bunun olduğunu varsaydık. 28.
Ama ister inanın ister inanmayın, “Plus” üyesi Samsung’un 2022’nin başlarında piyasaya sürülen ultra üst düzey cep telefonu ailesi, giriş seviyesi 128 GB depolama yapılandırması ve hiçbir şarta bağlı olmayan tek bir Phantom Black rengiyle normalden 400 $ daha ucuza satılıyor.
Bu, açıkça tüm büyük (ve küçük) ABD taşıyıcılarında 5G hızlarını desteklemek için tasarlanmış kilidi açılmış bir cihazdır ve tartışmasız daha büyük ve daha pahalı olanın fantezisine rakip olamaz. Dahili S Pen ve süper gelişmiş dörtlü arkaya bakan kamera sistemine sahip S22 Ultra, “vanilya” 6,1 inç modelden kesinlikle daha iyi bir seçimdir. S22… ekstra ekran gayrimenkulüne ihtiyacınız varsa.

Bu arada Amazon, dünden beri Galaxy S22 Black Friday anlaşmasını sessizce iyileştirmiş ve 128GB indirimini 140 dolardan 200 dolara kadar çıkarmış gibi görünüyor. Ancak bu, bu yazının yazıldığı sırada S22’yi S22+ kadar uygun fiyatlı hale getirmek için yeterli ve bu tatil sezonunda dev boyutlu Android telefon hayranlarına tavsiyemiz oldukça açık.

Galaxy S22+ hemen hemen gibi bir şey kadar ucuz Şu anda OnePlus 10 Pro, Samsung’un kendisinin ve Best Buy gibi perakendecilerin henüz bu akıllara durgunluk veren (ve biraz rastgele) Amazon teklifini karşılamadığı göz önüne alındığında, fiyat kaçınılmaz olarak tekrar yükselmeden önce acele etmek ve siparişinizi almak isteyebilirsiniz. 720 dolar, hatta 750 dolar.

Alternatif olarak, elbette, her zaman doğrudan Samsung ile anlaşabilir ve doğru takasla mütevazı bir 150$’lık “anında indirim” ve ayrıca 500$’a varan müthiş bir “gelişmiş” takas kredisi kazanabilirsiniz.telefon-1