En iyilerinden birini arıyorsanız Black Friday akıllı saat fırsatları, Black Friday’de (ki bugün böyle oluyor) mevcut ve gereksinimlerini bulun Samsung’un en iyi Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro indirimleri biraz fazla kısıtlayıcı, en son Golf Edition promosyonunu da dikkate almak isteyebilirsiniz.

Bu doğrudan gelen Samsung da, golf hayranlarının herhangi bir çemberin içinden atlamadan harika bir 100 $ tasarruf etmelerine izin veriyor. Bu, çok farklı görünen Galaxy Watch 5 Golf Edition’ı 40 ve 44 mm boyutlarında sırasıyla 229,99 $ ve 259,99 $ gibi tüm zamanların en düşük fiyatlarına indiriyor.

Açıkça burada, tek bir “Grafit” rengiyle kaplanmış bir alüminyum kasayı ve kesinlikle göz alıcı iki tonlu bir bandı sallarken, yalnızca GPS ve Bluetooth bağlantısı ile donatılmış, hücresel özellikli olmayan modellerden bahsediyoruz.

“Özel” bir saat kadranı, şık yeşil ana sayfa düğmesi ve popüler Smart Caddy uygulamasına ömür boyu üyelik, Samsung’un özel “golf temalı” özelleştirmeler listesinin başında yer alıyor ve ikinci özellik, bu muhteşem yeni anlaşmanın değerini normalde daha da artırıyor. 100 dolara mal oluyor.

Bunu doğal olarak tamamen ücretsiz olarak alacaksınız… acele ederseniz ve Samsung bunu resmi pazarlama materyallerinde çok anlamlı bir şekilde ifade ettiği için, (çok indirimli) Galaxy Watch 5’iniz böylece “sopalarınızı taşımak dışında her şeyi” yapabilecektir. .”

Elbette Galaxy Watch 5 Golf Edition, standart bir Galaxy Watch 5 modelindeki tüm “genel” kondisyon izleme ve sağlık izleme araçlarının yanı sıra oyununuzu denetleme ve hatta golf becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Ve tıpkı “normal” gibi Galaxy Watch 5 ve 5 Pro varyantını izleyin, bu kötü çocuk doğru takasla 229,99 doların (çok) altına düşebilir. 40 ve 44 mm boyutlarında sırasıyla 64,99 $ (!!!) ve 94,99 $ gibi düşük bir fiyattan bahsediyoruz. Şimdi buna en muhteşemlerinden biri diyoruz Kara Cuma Galaxy Watch şu anda yakalayabileceğiniz fırsatlar.telefon-1