Gungrave GORE, Iggymob Co. Ltd ve Prime Matter’dan şık bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunudur. Başlık şimdi PC ve konsolların yanı sıra Xbox Game Pass’ta çıktı. Karışık tepkilerle piyasaya sürüldü, ancak PS2 serisinin hayranıysanız, muhtemelen bununla iyi vakit geçireceksiniz. PC sürümü yeterince iyi ancak en fazla özelleştirme seçeneğine sahip değil. Gungrave GORE Ultrawide sorununu düzeltmek ve siyah çubukları kaldırmak istiyorsanız, bunu şu şekilde yapabilirsiniz.

Gungrave GORE Ultrawide Sorununu Düzeltme

Gungrave GORE, ultra geniş monitörleri desteklemez. Oynayabilirsin ama her yerde siyah çubuklar var ve o kadar da harika görünmüyor. Neyse ki, Gül geniş ekran topluluğundan sorun için zaten bir düzeltme yayınladı. Bu, 21:9 ve geniş çözünürlüklerdeki siyah çubukları kaldırır. Ayrıca görüş alanını düzgün bir şekilde koruyacaktır.

Yamayı nasıl yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  • Aşağıdakilere gidin GitHub bağlantısı
  • Biraz aşağı kaydırın ve yamanın en son zip dosyasını indirin (192 KB) altında Varlıklar tıklayarak. Yazma itibariyle, sürüm 1.0
Varlıklar > Yama Zip’i” class=”wp-image-55497″ />
GitHub’da Gungrave GORE Ultrawide Yaması
  • Bu, aşağıdaki gibi bir sıkıştırma aracı kullanarak çıkartmanız gereken zip dosyasını indirecektir. Winrar veya 7zip
  • Dosyayı oyunun aşağıdaki konumlardaki dizinine çıkarın

Buhar

GunGraveGoreBinariesWin64

Microsoft Mağazası (PC için Game Pass)

ContentGunGraveGoreBinariesWinGDK
  • Eğer oynuyorsan 32:9 veya daha geniş, ayarlamanız gerekir Ekran modu ile Tam Ekran Pencereli

Yapmanız gereken tek şey bu ve oyunu bir sonraki başlatışınızda ultra geniş çözünürlükte düzgün bir şekilde çalışacaktır. Yine de, önceden oluşturulmuş ara sahnelerin yine de pencere kutusunda kalacağını unutmayın.

İşte yamayı çalışırken gösteren bir ekran görüntüsü.

Gungrave GORE, Ultrawide yaması uygulandığında böyle görünüyor
Gungrave GORE Ultrawide

Düzeltme için tüm krediler Gülve onları şu adreste desteklemeyi düşünebilirsiniz: Patreon veya SatınMeACoffee. Bu yamayı şu adreste test ettiler: 2560×1080 ve 3840×1080.

The Devil In Me, Uncharted Legacy of Thieves Collection ve Gotham Knights gibi son sürümler için diğer ultra geniş kılavuzlarımıza göz atın.

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu ve PC’nizdeki Gungrave GORE Ultrawide sorunlarını çözebildiğinizi umuyoruz. Aşağıdaki yorumlarda herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.oyun-5