Ghost of Tsushima: Director’s Cut bu yıl birçok kez indirime girdi, ancak Black Friday’de tüm zamanların en düşük seviyesine indirildi. bu Ghost of Tsushima Director’s Cut PS5 fiziksel sürümü 30 $ Best Buy’da – 70 $ olan orijinal fiyattan 40 $ indirim. Amazon ve Walmart da bu anlaşmaya sahipti ancak o zamandan beri tükendiler.

Ghost of Tsushima Director’s Cut PS4 fiziksel sürümü Best Buy’da 20 ABD dolarıdır. Bir kez daha, diğer büyük perakendeciler tükendi. PlayStation mağazasında, Ghost of Tsushima Director’s Cut’ın PS4 dijital sürümü de 20 ABD dolarıdır – fiziksel istemeyenler için.

Ghost of Tsushima Director’s Cut satış fiyatları, 2022’de PS5 fiziksel sürümü için 50 $ civarında gezindi – yani bunlar, oyunu satın alma listesinde olan herkes için oldukça iyi fırsatlar. Ghost of Tsushima Director’s Cut, 2021’de piyasaya sürüldü ve orijinal oyun 2020’de piyasaya sürüldü. Director’s Cut sürümü, İki Ada gibi yeni içerik, daha fazla hikaye, daha fazla düşman ve daha fazla ihtişam içeriyor. Yönetmenin payı, PS5’te orijinal Ghost of Tsushima’ya zaten sahip olan oyunculara 30 $ ve PS4 sürümüne sahip oyunculara 20 $ olarak teklif edildi.

Daha fazla PlayStation fırsatı için Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Gran Turismo 7 ve PS5 DualSense Kontrol Cihazlarındaki indirimlere göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1