Kara Cuma indirimlerinin her yerde mevcut olmasıyla birlikte, yakın geçmişteki en tuhaf oyunlardan biri, etkinlik zamanında fiyatının düşürülmesidir. Hideo Kojima’nın Death Stranding: Director’s Cut for PS5’i GameStop, Amazon ve Best Buy’da şu anda sadece 20$’a satılıyor ve bu tuhaf ama akıl almaz derecede güzel maceranın fiyatı rekor bir düşük seviyeye düşüyor.

Oyunun bu sürümü pek çok ekstra içerik ve ince ayar içeriyor ve ilk olarak Eylül 2021’de PS5’te piyasaya sürüldü. Sonunda bu yıl PC’ye de gelecek olan Director’s Cut, yeni donanımlar, oynanış ince ayarları, genişletilmiş alanlar ve genişletilmiş hikâyeler içeriyor. Death Stranding, Mart 2021 itibarıyla PS4 ve PC’de 5 milyondan fazla satış kaydettiği ve ardından bu ayın başlarında 10 milyon oyuncu sınırını aştığı için piyasaya sürüldükten sonra iyi bir performans gösterdi.

Milyonlarca oyuncu arasında sayılmayan insanlardan biriyseniz, Death Stranding çok ilginç oyun. Walking Dead yıldızı Norman Reedus tarafından hayata döndürülen Sam Porter Bridges -hayır, gerçekten onun adı bu- olarak, insanlığı yok olmanın eşiğine getiren bir dizi felaket olayının ardından Amerika’nın yeniden inşasına yardım etmek size kalmış. Dünyada sadece birkaç şehir kaldı ve aralarındaki vahşi doğada ölümcül hayaletler, ölümcül zaman düşüşü fırtınaları, hayatta kalmak isteyen haydut grupları ve BB’sini geri isteyen Mads Mikkelsen yaşıyor.

Death Stranding’in devamı henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da, aktör Norman Reedus görünüşe göre birinin geliştirilmekte olduğunu doğruladı. Justin Clark, GameSpot’un Death Stranding: Director’s Cut incelemesinde, “The Director’s Cut, maksimum sürükleyicilik için bu deneyimi geliştirmekte hala takdire şayan bir iş çıkarıyor,” dedi. “Kendini daha ulaşılabilir bir şeye doğru itmeye çalışırken bile, bu oyun gibisi yok.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1