Yükseltme zamanı: Samsung NVMe SSD’ler şu anda 179,99 ABD Doları gibi çok indirimli fiyatla sunuluyor, bu da 200 ABD Doları indirim yaptıkları anlamına geliyor (%53 indirim). Bu, yalnızca Kara Cuma’da görebileceğiniz türden harika bir anlaşma. Herkes aç efendimiz ve efendimiz Capitalizmo’yu övüyor – ancak Birleşik Krallık’taysanız değil, çünkü anlaşma Amerika’dakilere özel.

Daha eski bir model kullanıyorsanız, bu NVMe SSD’nin PCIe 3.0’a göre önemli bir adım olduğunu göreceksiniz çünkü önceki modele göre iki kat daha fazla aktarım hızı sağlamayı başararak 200’e kadar maksimum indirme hızlarına ulaşmanıza yardımcı oluyor. 7.000MB/sn’ye. Bu arada, şimdiye kadar bir SATA SSD kullandıysanız, o zaman kutsal moly, saçlarınızı geri püskürtmeye hazır olun, çünkü o eski püskü eski dinozordan 12 kat daha hızlı. Saygısızlık etme SATA, seni hala seviyoruz.

Bu donanım, zorlu oyuncular düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Oyun için en iyi SSD’lerden biri olarak, makinenizi gerçekten teste tabi tutacak büyük, yeni nesil oyunlar için ağır hizmet bant genişliği ve verim sunabilir. Uzun yükleme süreleri konusunda endişeli misiniz? Olmalısın çünkü resmen nesli tükenmekte olan türler listesindeler. Bir SSD’nin nasıl kurulacağına ilişkin kılavuzumuzu okuyun, her şeyi kurun ve hazırsınız.

Son bir not olarak, bu, güvenilir bir termal kontrol sistemi ile birlikte gelir. Ne de olsa, eğer bu yerinde olmasaydı alev alabilir, evinizi yakabilir ve tüm ailenizi öldürebilirdi. İnsan hayatının kutsallığına saygı duyduğundan, ısı seviyesini yönetmeye yardımcı olmak için nikel kaplamayla birlikte gelir ve ısı yayma etiketiyle birlikte NAND çipi için sağlam termal kontrol sunabilir.

ücretsiz başlayabileceğinizi unutmayın. Amazon Prime denemesi ertesi gün ücretsiz teslimat almak için – ve yalnızca deneme sürümünü istiyorsanız iptal edebilirsiniz, böylece hiçbir zaman ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Bunun gibi daha fazla şaşırtıcı fırsat bulmak istiyorsanız, en iyi Black Friday SSD fırsatları ve en iyi Black Friday CPU soğutucu fırsatları hakkındaki kılavuzlarımıza göz atın. Capitalizo gökyüzündeki som altın klozetinden size gülümsesin.oyun-2