Devam eden en iyi kapsamımıza ayak uyduruyorsanız Büyük gün öncesinde sektörün en iyi satıcıları ve önde gelen ABD perakendecileri tarafından sunulan Black Friday kablosuz kulaklık fırsatlarında, Samsung’un birinci nesil Galaxy Buds Pro’nun akıllara durgunluk veren indirimler almadığını fark etmiş olabilirsiniz.

Ama şimdi nihayet yılın en çok beklenen Cuma günü ve tam da muhtemelen beklediğiniz gibi, Amazon üç çeşit ürünü de satıyor. Samsung’un 2021’in başlarında piyasaya sürülen gürültü önleyici kulaklıkları, 100 $’lık indirimin ardından her zamankinden daha düşük bir fiyata.
Bu, beyaz, siyah ve mor renklerde Galaxy Buds Pro’nun 200 $’lık liste fiyatından tam olarak yüzde 50 indirim yaparak, Samsung’un kendisinin ve Best Buy gibi perakendecilerin Black Friday 2022 indirimleri açısından sunduğu her şeyi gölgede bırakırken, aynı zamanda (biraz) gelişiyor ve genişliyor. Amazon’un bu özel yarışmacı için önceki en iyi teklifi en iyi kablosuz kulaklıklar.
Buds Pro artık Galaxy Buds 2’den yaklaşık 10 dolar daha pahalı ve Buds 2 Pro, AirPods Pro 2 ve gürültü engelleme özelliğinin önemli ölçüde altını çiziyor AirPod’lar 3.
Pil ömrü ve IPX7 su direnci şu anda neredeyse rakipsizken, son teknoloji aktif gürültü önleme, birinci sınıf genel ses özellikleriyle bir araya geliyor… Galaxy Buds Pro’nun yeni fiyat aralığı.
Açıkça onlardan daha iyi olmasalar da Galaxy Buds 2 Pro, bu yeni rekor yüksek indirim, tartışmasız OG Buds Pro’yu kapsamlı en iyiler listemizin en üstüne çıkarıyor Black Friday Galaxy Buds fırsatları bugün mevcut. Yüzde 50 fiyat indirimi aslında her an sona erebileceğinden, onları satın almak için fazla beklemeyin.telefon-1