Kaputun altında çılgınca güçlü bir işlemciye ve büyük ihtimalle şu anda sektördeki en büyük jumbo boyutlu ekranlara sahip, inanılmaz hızlı bir tablet ikilisi için, Apple’ın en yeni 11 ve 12,9 inç iPad Profesyonelleri kesinlikle kazandı bir çok indirim çok dar bir zaman aralığı.

Açıkçası burada inanılmaz derecede derin fiyat indirimlerinden bahsetmiyoruz, ancak bu kötü adamların daha gelişmiş konfigürasyonlarından bazılarında ne kadar delice pahalı olabileceği göz önüne alındığında, herhangi bir çembere atlamadan birkaç kuruş tasarruf etmek için herhangi bir küçük fırsatı muhtemelen takdir edebilirsiniz.

Daha geçen ay resmi olarak tanıtılan ve ticari olarak piyasaya sürülen Apple M2 destekli iPad Pro 11 (2022), şaşırtıcı bir şekilde birkaç farklı sürümde Amazon tarafından Kara Cuma için yeni rekor yüksek indirimlerle satılıyor.

Mevcut en yüksek indirim (105 dolarla), hem güvertede hücresel bağlantıya hem de muazzam bir 2 TB dahili depolama alanına sahip, müstehcen fiyatlı 11 inçlik bir amiral gemisinde tahmin edilebileceği gibi mevcut olsa da, 999 $ ‘lık liste fiyatından çok harika bir 100 $’ lık indirim yapabilirsiniz. yalnızca 128 gig yerel dijital istifleme odasına sahip 5G özellikli bir uzay grisi modeli.

O zaman, normalden 85 dolar daha ucuza yerleşik hücresel özelliklere sahip gümüş kaplamalı 1 TB’lık bir varyantınız varken, 256 ve 512 GB depolama yapılandırmaları, bu yazının yazıldığı sırada 5G desteğiyle birlikte benzeri görülmemiş bir şekilde sırasıyla 55 $ ve 65 $ indirimli.
Yalnızca Wi-Fi 11 inç iPad Pro (2022), tüm uzaktan çalışma ve mobil eğlence öğelerinizi depolamak için ne kadar alana ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak biraz daha mütevazi ama yine de oldukça makul indirimlerle 40 ila 95 dolar arasında satışta.
Verilmiş, bunlar en iyisi gibi görünmeyebilir Kara Cuma iPad fırsatları bu yıl mevcut (çünkü muhtemelen değiller), ancak bunu karşılayamıyorsanız en yeni 12,9 inç dev veya tüm bu ekran alanına ihtiyacınız yok, bu neredeyse kesin thesizin için en iyi iPad ve kesinlikle tasarruf etmek daha iyidir… hiçbir şey olmamasındansa bir şeyler.telefon-1