Amazon’da resmi Kara Cuma sezonu sona erdi ve devasa çevrimiçi perakendeci size normalden çok daha ucuza harika bir telefon kazandırabilecek muhteşem fırsatlar ve promosyonlarla dolu. Şu anda Jeff Bezos’un ekmek ve tereyağında muhteşem indirimler görüyoruz!

Bu makalede, telefonlar, akıllı saatler, tabletler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli teknolojilerdeki en iyi Amazon fırsatlarını seçtik, bu nedenle büyük Kara Cuma indirimleri için hazırlanıyorsanız, şimdi büyük harcama zamanı !

Daha fazla zaman kaybetmeyelim ve hemen işe koyulalım! Amazon’un Black Friday teknoloji anlaşmalarından en iyilerini aşağıda bulabilirsiniz. Aranan Galaxy S22 telefonlar, bazı zarif Motorola modelleri, OnePlus amiral gemileri ve ayrıca en yeni Pixel telefonlarımız var! Şunları kaçırmayın:

Şu anda telefonlarda en iyi Amazon Black Friday fırsatları

Şu anda akıllı saatlerde en iyi Amazon Black Friday fırsatları

Amazon’un Kara Cuma teklifleri de akıllı saat pazarını süslüyor. bu Apple Watch Ultra makul ölçüde indirimli ve aynı zamanda Apple Watch Series 8’in yanı sıra Fitbit ve Garmin’den bazı modeller. Pixel Watch ve Galaxy Watch 5 de biraz indirim aldı.

Şu anda tabletlerde ve iPad’de en iyi Amazon Black Friday fırsatları

Tabletler ve iPad açısından, Amazon’da ayrıca ziyafet çekmeniz için harika Kara Cuma indirimleri var. Bunlar, uygun fiyatlı Galaxy Tab A8 ve S7 FE’nin yanı sıra yeni ve güçlü Galaxy Tab S8’i içerir!

Şu anda Amazon’da kulaklık ve kulakiçi kulaklıklarda en iyi Black Friday fırsatları

Ayrıca şu anda Amazon’da kulaklıklarda çok sıcak indirimlerimiz var. Bunları kontrol et:

Şu anda TV’lerde Amazon’da en iyi Black Friday fırsatları

Harika bir TV almakla ilgileniyorsanız, şimdi tam zamanı. Amazon’daki TV’lerdeki bu Kara Cuma fırsatları efsane!

Amazon Black Friday fırsatları ne zaman başlayacak?

Kara Cuma genellikle Kasım ayının son Cuma günü başlar. Ancak Amazon’un Kara Cuma teklifleri, beklenen 25 Kasım Kara Cuma gününden bir gün önce başlayarak artık yayında.

Black Friday fırsatları için alışveriş yapmak için Prime üyesi olmam gerekir mi?

Hayır, Amazon’daki Kara Cuma fırsatları, özellikle bir Prime üyeliğine sahip olmanızı gerektirmez. Bununla birlikte, Prime üyeleri için daha iyi koşullarla bazı anlaşmaların mevcut olması her zaman mümkündür. Genel olarak olsa da, bu bir kuraldan çok bir istisnadır. Prime üyeler, Amazon’da daha hızlı sevkiyat gibi başka avantajlar elde eder, ancak Black Friday anlaşmalarının Prime üyesi olmayan üyeler için de geçerli olması beklenir.

Kara Cuma sırasında Amazon Kara Cuma fırsatları buna değer mi?

Evet kesinlikle! Bildiğiniz gibi Kara Cuma, yılın en büyük alışveriş etkinliklerinden biridir ve size mümkün olan en iyi teklifi vermek için tüm perakendeciler arasında büyük bir rekabet olduğu gerçeği göz önüne alındığında, Kara Cuma sırasındaki teklifler genellikle harikadır. Elbette Amazon’un aynı derecede harika olan kendi Prime Day etkinliği vardır, ancak bu, Black Friday eğlencesine katılamayacağı anlamına gelmez. Amazon’daki bir fırsatın diğer perakendecilerdeki fırsatlarla eşleşmediğini görürseniz fiyatları (etkinlik sırasında değiştikçe) izlemek isteyebilirsiniz. Anlaşmalar çoktan başladı ve şu ana kadar görebildiğimiz kadarıyla (henüz Cuma bile değil!), her şeyin heyecan verici olacağı kesin!telefon-1