Bekleme modunda bir kablolu kumandaya sahip olmak her zaman kullanışlıdır ve Kara Cuma için rekabet avantajı da olan harika bir yedek çevre birimi alabilirsiniz. bu PowerA Fusion Pro 2 Xbox Series X|S için normalde 90 ABD dolarına satılır, ancak Amazon’da yalnızca 50 dolar.

Denetleyici, USB-C bağlantısı sayesinde PC’de de kullanılabilir ve her zaman kullanışlı olan Paylaş düğmesi de dahil olmak üzere bir Xbox cihazından bekleyeceğiniz olağan düğme dizisini içerir.

Kendisini Xbox kablosuz oyun kumandasından ayıran nokta, birkaç temel özelliğidir. Rekabetçi çok oyunculu oyunlar için inanılmaz derecede yararlı olabilecek, yeniden eşlenebilir dört arka kürekle birlikte gelir. Rekabetten bahsetmişken, Fusion Pro 2, çekme mesafesini kısaltan ve hızınızı artıran üç yönlü tetik kilitlerine sahiptir.

Ayrıca, görünümünü değiştirmek için iki yüz plakası, kauçuk kulplar, başparmaklarınızın çalıştığı yüksekliği değiştirmek istemeniz durumunda ALPS analog parmak çubukları ile birlikte gelir. Bunu kullanmadığınız zamanlarda birlikte verilen koruyucu kılıfta tutabileceksiniz ve iki yıl garantilidir.

Bu fiyata daha rekabetçi bir Xbox veya PC denetleyicisi bulamazsınız.

Resmi Xbox denetleyicisine bağlı kalmayı tercih ederseniz, bu donanım serisi de şu anda satışta. Standart karbon siyahından yakın zamanda tanıtılan daha egzotik gradyanlara kadar, şimdi Kara Cuma için en iyi Xbox denetleyici fırsatlarına göz atabilirsiniz. PC oyuncuları için, Sony teknolojisi sürükleyici ve yeni nesil bir deneyim sağladığından, şimdi de mevcut olan Black Friday DualSense denetleyici özel tekliflerine göz atmayı unutmayın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1