Kara Cuma sırasında alabileceğiniz en iyi ve en kolay hediyelerden biri, büyük miktarda depolama alanına sahip bir microSD karttır. Amazon’da mevcut olan SanDisk 400GB microSD kart sadece 31 dolar şu anda.

Alternatif olarak, depolama kapasitesini 40 ABD doları karşılığında etkileyici bir 512 GB’a çıkaran daha yeni SanDisk Ultra microSD karta biraz ekstra para bırakabilirsiniz.

SanDisk 400 GB mikro SD kart

400 GB’ta, bu küçük depolama aygıtı için pek çok potansiyel var. Steam Deck ve Nintendo Switch sahipleri, bağımsız oyunlardan oluşan devasa bir kitaplık oluşturmak veya koleksiyonlarındaki daha zorlu oyunlardan bazılarını depolamak için bunun için pek çok kullanım alanı bulabilir. Modern oyunlar genellikle 40-100 GB depolama alanı kaplar, bu nedenle yaklaşık 2,5 Call of Duty Warzone barındırabilen bir SD karta sahip olmak çok kullanışlıdır.

Bu microSD karta oyun yüklemek istemeseniz bile, yine de onunla yapabileceğiniz çok şey var. 10. sınıf sertifikalı bir hafıza kartı olarak, fotoğrafçılık ve 4K video içeriği yakalamak için harikadır, Android cihazlarınızdaki depolama seçeneklerini kolayca artırabilirsiniz ve 120 MB/sn’ye varan aktarım hızlarıyla ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Bu kartı çok hızlı bir şekilde açıp kapatın.

Bazı kolay çorap doldurucular arıyorsanız, Kara Cuma için birçok başka harika donanım fırsatı var. Fiyat noktasındaki en iyi oyun kulaklıklarından biri olan Razer Blackshark V2 Pro şu anda sadece 100 $ ve şu anda mevcut olan en iyi Black Friday PS5 kulaklık fırsatları ve en iyi Black Friday Xbox kulaklık fırsatları için GameSpot’un özetlerine göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1