Race Clicker, hızlı tempolu ve oldukça rekabetçi olabilen eğlenceli bir oyundur. Oyuncuların ödül kazanmak ve oyunu kazanmak için bitiş çizgisine 2 dakikadan kısa sürede ulaşması gerekir. Süreci kolaylaştırmak için, daha fazla galibiyet alabilmeniz için tüm Roblox Race Clicker kodlarının bir listesini derledik.

Oyun düzenli olarak güncellendiği için çok fazla kod çıkıyor. Bu nedenle, tonlarca kazanç elde etmek ve çeşitli ödüller kazanmak istiyorsanız, aşağıdaki çalışan kodlar listesine göz atın. Oyunda yazarken zaman kaybetmemeniz için süresi dolmuş kodlara da değindik. Bunu söyledikten sonra başlayalım!

Çalışma Kodları

İşte keyfiniz için çalışan/süresi dolmuş tüm Roblox Race Clicker kodlarının tam listesi!

NOT: Aşağıdaki liste Kasım 2022 için güncellenmiştir ve ay ve yıl boyunca günlük olarak sürekli olarak güncellenecektir.

KODLAR ÖDÜLLER
Hızlandırılmış 15 dakikalık hızlanma artışı için kullanın
kutsal x3 15 dakika boyunca x3 Galibiyet için kullanın
şeker500 500 Şeker için al
opx3 kodu 15 dakika boyunca x3 galibiyet için kullan
500KBeğeni Ücretsiz kazançlar için kullanın
Neredeyse 100MZiyaret 25 galibiyet için kullan
Teşekkür ederim50M 25 galibiyet için kullan
1MGrupÜyeleri 15 galibiyet için kullan
5 Milyon Ziyaret İçin Teşekkürler 8 ücretsiz galibiyet için kullanın
LetsGo5Klikes 6 ücretsiz galibiyet için kullanın
Yeni güncelleme 3 ücretsiz galibiyet için kullanın

Süresi dolmuş kodlar

Şu anda Roblox Race Clicker için süresi dolmuş kod yok. Bir kodun süresi dolduğunda, sizi bilgilendirmek için bu listeyi güncelleyeceğiz. Tüm Race Clicker kodları belirli bir süre için çalışır. Ancak, kodlar nispeten yeni olduğu için tam olarak ne kadar süre dayandıklarından emin değiliz.

Roblox Race Clicker Kodları Nasıl Kullanılır?

Çalışan kodlara sahip olduğunuzda, bunları oyunda kullanmak isteyeceksiniz. Şans eseri, Race Clicker’da bu kodları kullanmak son derece kolaydır. Roblox Race Clicker kodlarını kullanmak için yapmanız gerekenler:

  • Açık Yarış Tıklayıcısı vasıtasıyla roblox PC’nizde.
  • ‘ye basınkodEkranın sağ tarafındaki ‘düğmesine basın.
  • Çalışma kodlarını ‘ içine yazınKodu Buraya Yazın‘ Metin kutusu.
  • Tıkla ‘Tazmin etmekÜcretsiz ödüllerinizi talep etmek için ‘ düğmesine basın.

Çalışan bir kodu yalnızca bir kez kullanabileceğinizi unutmayın. Bu nedenle, zaten bir kod kullandıysanız, tekrar yazmanız durumunda çalışmayacaktır.

Roblox Race Clicker Kodları Ne Zaman Çıkıyor?

Yeni Roblox Race Clicker kodları piyasaya sürülmüş bir güncelleme çıktığında veya oyun bir dönüm noktasına ulaştığında. Belirli bir program yoktur, çünkü kilometre taşları rastgele elde edilir ve güncellemeler günlük olarak yapılmaz.

Yani, geliştiricileri takip ediyorsanız, kodlarınızı kullanabilmeniz için yeni bir güncelleme çıktığında haberdar olacaksınız.

Race Clicker Kodları Nasıl Alınır?

Roblox Race Clicker kodları, Race Clicker’da yayınlandı resmi Twitter hesabı veya Discord sunucusu. Oyun duyurularını incelemek ve yeni kodlara ulaşmak için sosyal sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bazı üçüncü taraf kaynaklar, Race Clicker’ın resmi hesaplarında yayınlanmayan çalışan Race Clicker kodlarını da paylaşır. Ancak, bu kodları çeşitli platformlardan temin etmek size yorucu geliyorsa, yeni bağlantılar için düzenli olarak güncellenen bu makaleye göz atabilirsiniz!

Race Clicker Kodlarınız Neden Çalışmıyor?

Race Clicker kodlarınızın çalışmamasının birçok nedeni olabilir. En yaygın sorun, kodu yanlış yazmanızdır. Kodda tek bir şeyi yanlış yazsanız bile çalışmaz. Bu nedenle, tam kodu yukarıda veya Race Clicker sosyal medyasında yazıldığı gibi yazdığınızdan emin olun.

İkincisi, kodların çalışmamasının bir başka nedeni de sürelerinin dolmuş olmasıdır. Bir kodun süresinin dolup dolmadığını size bildiren bir bilgi istemi alacaksınız. Artı, zaten kullandığınız bir kodu yazarsanız, çalışmaz. Bu nedenle, kodu yalnızca bir kez yazdığınızdan emin olun.

Her Koddan Kaç Kazanç Alabilirim?

Ayrıca birde şu var sabit sayıda galibiyet yok Her Race Clicker kodundan alabilirsiniz. Bununla birlikte, geliştiriciler her zamanki gibi cömert olabilir. 5 ve 25 galibiyet her kod için Aynı şekilde alabilirsin şeker ve geçici kazançlar her kod için de Candy, daha hızlı koşmanıza izin verir ki bu memnuniyetle karşılanan bir ektir.

Neden Belirtilenden Daha Az Kazanç Aldım?

Bazı nedenlerden dolayı, bazı oyuncular kodların açıklamalarında belirtilenden daha az kazanç elde etme eğilimindedir. Geliştiricilerin kendilerinden veya diğer üçüncü taraf kaynaklardan bu konuda henüz bir şey duymadık.

Yine de, Race Clicker kodlarının burada listelendiğinden emin olabilirsiniz. hepsi geçerli ve yine de iyi miktarda kazanç ve diğer ödüller sunar.

Yarış Tıklayıcısı nedir?

Race Clicker oldukça eğlenceli ve rekabetçidir.

Son olarak, Race Clicker’ın ne olduğuna bir göz atalım. Roblox’ta farenizin düğmesine olabildiğince hızlı tıklamanız gereken bir oyundur. Ne kadar hızlı tıklarsanız, karakteriniz o kadar hızlı ileri doğru koşar. Süre sınırı içinde tüm parkuru kimin tamamlayabileceğini görmek için diğer oyunculara karşı yarışacaksınız.

En iyi yanı, ne kadar çok kazanırsanız, karakterinizin o kadar hızlı olacağıdır. Bu nedenle, Race Clicker’da tonlarca galibiyet almak son derece önemlidir. Neyse ki, bu kodlar genel ivmenizi artırmak için ücretsiz kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Oyun ayrıca oyuncuların daha fazla yarış kazanmanıza ve genel hızınızı artırmanıza yardımcı olan çeşitli benzersiz evcil hayvanlar edinmelerine olanak tanır.

Çözüm

Ve işte karşınızda, bunların hepsi çalışan ve süresi dolmuş Roblox Race Clicker kodları. Rehberimizde listelemediğimiz bir kod bulursanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin, biz de ekleyelim. Ayrıca, bu listeyi düzenli olarak güncelleyeceğiz, bu nedenle zaman zaman kontrol ettiğinizden emin olun, böylece en son çalışan kodların tümünü süreleri dolmadan önce edinebilirsiniz.

Bu arada, o oyunda tonlarca döndürme ve jeton kazanmak için Coin Master bağlantılarımıza da göz atın.

oyun-5