İyi bir Minecraft görünümü, her türlü şeyi sergilemenize yardımcı olabilir. Belki de sandbox oyununda kel bir Steve kadar basit bir şey istiyorsunuz ya da farklı bir oyundan bir karakter olarak açık dünya hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ne olursa olsun, Minecraft görünümleri çok eğlencelidir ve bu, yepyeni Genshin Impact karakterlerinden biri olmanızı sağlar.

Minecraft’ta görünümleri nasıl değiştireceğinizi bildiğiniz sürece, God of War Kratos’tan yepyeni Pokemon Scarlet ve Violet başlangıç ​​oyuncularına kadar hemen hemen herkes veya her şey olabilirsiniz. Minecraft dış görünümünüzü değiştirdiğinizde oyun söz konusu olduğunda hiçbir şey değişmez ve birinci şahıs olarak oynarsanız, baktığınız şeyi bile etkilemez, ancak sunucularda rol oynamanın veya yardım etmenin güzel bir yolu olabilir. en iyi Minecraft modlarından bazıları biraz daha doğal hissettiriyor.

Gergin ve huysuz bir ruh halindeyseniz, o zaman Genshin Impact’ten Scaramouche olarak ortalıkta dolaşmanız iyi olur. Scaramouche veya Genshin Impact 3.3 güncellemesiyle bilinecek olan Wanderer, tanrılardan biri tarafından yaratılan ve sonra atılan güçlü bir karakterdir. Bunu özellikle iyi karşılamadı ve bu noktaya kadar bir düşman oldu.

Dünyayı tehdit eden kötü bir adamdan size yardım etmek isteyen birine nasıl dönüştüğünden hala %100 emin değiliz, ancak nasıl ilerlediğini görmek için heyecanlıyız. Minecraft dış görünümünü kullanmak istiyorsanız, buradan indirebilirsiniz. GezegenMinecraft ve yeni yolculuğunuza başlayın.

Bir şeyleri ezip geçmektense bir şeyler yaratmayı tercih ediyorsanız, biraz ilham almak için en iyi Minecraft yapılarından bazılarına göz atmalısınız.oyun-2