PS5 sahipleri alabilir Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition GameStop’un Black Friday indirimi sayesinde sadece 39$’a. Şu anda GameStop, oyunu bu fiyata sunan tek satıcıdır. Amazon ve Walmart bunu 35 dolara satıyordu, ancak her iki perakendeci de tükendi. Best Buy’da alışveriş yapmayı tercih ederseniz, Ultimate Edition’ı 40 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition Ultimate Edition, 2020’deki Miles Morales ve 2018’deki Spider-Man’in yeniden düzenlenmiş versiyonuyla birlikte gelir. Her iki oyun da Insomniac Games tarafından geliştirildi.

Sadece Miles Morales isteyenler için oyun, PS5 ve PS4 için 20 dolara indirimli.

Insomniac Games şu anda Marvel’s Spider-Man 2 ve Marvel’s Wolverine üzerinde çalışıyor, bu nedenle ekipten ek Marvel projeleri bekleyen herkesin dikkat etmesi gereken daha çok şey var. Bu arada Miles Morales’in PC sürümü geçen hafta piyasaya çıktı ve Fanatical’da indirimli olarak mevcuttur.

Black Friday satışlarında sunulan diğer PlayStation fırsatları arasında DualSense denetleyicilerinde büyük indirimler, Horizon Forbidden West’te çok güzel bir indirim ve 20 $’lık Legacy of Thieves Collection yer alıyor.

PS5, Nintendo Switch ve Xbox İçin En İyi Black Friday Oyun Fırsatları

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1