SNK Corporation, basın açıklamasıyla The King of Fighters 15’in ikinci sezonunun bu Ocak 2023’te geleceğini duyurdu. Kesin tarih henüz net değil, ancak oyuncular King of Fighters 15 Sezon 2’nin oldukça yakında çıkmasını bekleyebilirler. Geçen Şubat 2022’de piyasaya sürülen serinin hayranları oyunla ilgili bir güncelleme bekliyorlardı ve sonunda bir güncelleme alıyorlar. SNK, 2. Sezon tarih duyurusuna ek olarak, ilki Shingo Yabuki olan 2023 için ilk birkaç DLC karakterini de açıkladı.

SNK CORPORATION (Kurumsal Merkez: Suita-city, Osaka, Japonya, Şirket Başkanı ve CEO’su: Kenji Matsubara), THE KING OF FIGHTERS XV’in ilk Sezon 2 DLC karakteri SHINGO YABUKI’yi duyurmaktan gurur duyar. Yeni dövüşçü, Ocak 2023’te tüm kadro için karakter iyileştirmeleriyle birlikte gelecek.

Gelecek sezon çıkacak tek güncelleme de Shingo değil. İkinci bir DLC karakteri olan Kim Kaphwan da bu Bahar 2023’te geliyor. Crossplay’in de yaklaşık aynı zamanlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Çalışmalarda da kapsamlı karakter iyileştirmeleri ile KOF 15 için işler hareketli bir yıl olacak şekilde şekilleniyor.oyun-6