Yılı kapatan yıllık anlaşma fantezisi olan Kara Cuma, genellikle ABD’de Şükran Günü’nden sonraki güne denk gelir. Bununla birlikte, pandeminin başlaması ve son iki yılda çevrimiçi alışverişin hızlı yükselişi ile birlikte, giderek daha fazla sayıda perakendecinin, Türkiye’ye yerleşmeden çok önce satışlarını başlattığını görmeye başladık. Örneğin Target ve Best Buy, gürültü önleyici kulaklıklar, akıllı ekranlar, OLED TV’ler, oyun dizüstü bilgisayarları ve bir dizi popüler cihazda büyük indirimler sunarak Kara Cuma tasarruflarını sunmaya başladı bile.

Bununla birlikte, ne zaman başlarsa başlasın – Amazon’un Prime Early Access Sale ve Target’ın “Deal Days” promosyonu gibi alışveriş etkinliklerinin yeniliği kadar – Kara Cuma, tatil alışverişinizde bir adım önde olmak için en iyi şanslarınızdan biri olmaya devam ediyor. Ayrıca, kendi kişisel dilek listenizden birkaç öğeyi seçmek için harika bir zaman, çünkü birçok perakendeci bu süre zarfında müthiş fiyat eşleştirme politikaları (veya en azından fiyat koruması) sunuyor ve en büyüğünü aldığınızı bilerek rahat nefes almanıza izin veriyor. işaretleme mümkündür.

Bunun sonucunda Sınır, anlaşmaları hafife almayız. Bu nedenle, ister perakendeci programları, iade politikaları, yenilenmiş ürünlerle ilgili bilgiler veya paradan tasarruf etmenin birkaç yolu olsun, Kara Cuma ve Siber Pazartesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirmek için bu merkezi kullanacağız. çevrimiçi veya mağaza içi. Hepsinden iyisi, bu sayfayı 25 Kasım öncesinde ve Siber Hafta boyunca olağanüstü tasarrufları vurgulamak için kullanacağız, böylece mümkün olan en iyi teknoloji fırsatlarını nerede ve ne zaman bulacağınızı her zaman bileceksiniz. Ne de olsa, Kara Cuma yılda bir kez gelir.genel-2